Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Wszyscy głosujemy! Młodzi piłkarze Mieszka będą zachwyceni!

Każdy może dołożyć swoją cegiełkę, by młodzi piłkarze Mieszka mogli trenować w jeszcze lepszych warunkach. Na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl ruszył konkurs, w którym dofinansowanie otrzyma 100 inicjatyw ma 100-lecie niepodległości. W gronie pomysłów jest gnieźnieński projekt, na którym skorzysta Akademia Mieszko. Głosując codziennie, jest szansa, że nowe boisko doczeka się m.in oświetlenia.

Wesprzyj aktywnie swoją lokalną społeczność – zachęcają organizatorzy konkursu, który właśnie się rozpoczął i potrwa do 14 października. Inicjatywy mogą popularyzować ruch i zdrowy tryb życia, więc idealnie w to wpisuje się pomysł, który  chcą przeforsować przedsiębiorcy z Gniezna. Wymyślili, by unowocześnić zaplecze treningowe dla najmłodszych piłkarzy Mieszka.

Celem zgłoszonego projektu jest polepszenie bazy sportowej dla młodych wychowanków Akademii MKS Mieszko Gniezno. Do wykorzystania klub udostępnił teren, który jest przeznaczony na boisko. W ramach inicjatywy planowane jest ogrodzenie go, co zwiększy bezpieczeństwo, a także instalacja oświetlenia, która umożliwi treningi do późnych godzin w okresie wiosny i jesieni. W planach jest też zagospodarowanie pomieszczenia do przechowywania sprzętu sportowego, oraz montaż ławeczek dla oczekujących rodziców i zawodników.

Na co mogą liczyć przyszli beneficjenci? Jeśli uda nam się znaleźć w gronie nagrodzonych inicjatyw, wysokość grantu w przypadku Mieszka wyniesie aż 49 tys. zł! Na tą chwilę licznik pokazuje 220 głosów, a projekt jest na 59 miejscu i ciagle pnie się w górę.

Jeśli chcemy zatem wspomóc Akademię Mieszka, warto raz dziennie, wejść na stronę i oddać swój głos TUTAJ

18 sierpnia 2018 | 09:33

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *