Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Zjednoczeni pokazali charakter, ale to nie wystarczyło

W środę Zjednoczeni Trzemeszno udali się do Wągrowca, by zmierzyć się z tamtejszą Nielbą w ramach szóstej kolejki IV ligi wielkopolskiej. Spotkanie nie potoczyło się po myśli trzemesznian, którzy przegrali 1:2. To już trzecia porażka Zjednoczonych w tym sezonie.

Zjednoczeni już od piątej minuty musieli odrabiać straty. Właśnie wówczas stracili bramkę po strzale z rzutu karnego. Do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 1:0.

W 50. minucie Nielba Wągrowiec podwyższyła prowadzenie na 2:0. Trzemesznianie odpowiedzieli trzynaście minut później, kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Jacka Wojciechowskiego na listę strzelców wpisał się Hubert Siwa.

Na tym zdobywanie bramek w Wągrowcu zostało zakończone. – Niestety, mimo wielkiego serca zostawionego na boisku i ogromnej przewagi w drugiej połowie, przegrywamy w Wągrowcu 1:2 – relacjonowali przedstawiciele Zjednoczonych Trzemeszno.

Drużyna z Trzemeszna wystąpiła w starciu z Nielbą w osłabionym zestawieniu. Ze względów osobistych udziału w spotkaniu nie wziął Michał Kachniarz. Sprawy zawodowe zatrzymały natomiast Marcina Nowaka. Urazy wciąż leczą Adam Niedzielski i Kacper Serwatka.

Skład Zjednoczonych na mecz z Nielbą: Paweł Mroziński, Michał Wiśniewski (78. Błażej Matysiak), Robert Pepliński, Hubert Siwa, Bartosz Andrzejewski, Wojciech Durski, Kamil Wysocki, Jacek Wojciechowski, Mateusz Kaczor, Dawid Ciążyński (64. Szymon Meller), Krzysztof Chojnacki.

Rezerwowi: Szymon Menz, Tomasz Wachowiak, Krzysztof Majchrzak, Kacper Lewandowski, Bartosz Czarnecki.

29 sierpnia 2018 | 20:27

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *