Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Start - Lokomotiv 54-36
Landshut - Start 32-58
Start - Piła 49-41

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Znany jest stan zdrowia dwóch poszkodowanych piłkarzy

Znany jest już stan zdrowia dwóch poszkodowanych piłkarzy, którzy zderzyli się głowami podczas wczorajszego meczu Mieszko – Nielba. Na szczęście wykluczono poważne urazy i skończyło się „tylko” na zszyciu głębokich rozcięć.

Fatalnie wyglądał wczorajszy incydent z udziałem Kacpra Zimmera (Mieszko) i Łukasza Iskrzyńskiego (Nielba). Oboje zderzyli się niezwykle mocno głowami, walcząc w powietrzu o piłkę (więcej o tym wypadku przeczytacie TUTAJ)

Mimo, że zarówno jeden jak i drugi mocno krwawił, to jednak najpoważniej wyglądał stan zawodnika Nielby. Nie był on w stanie poruszać się o własnych siłach, więc od razu wezwano karetkę. Jak właśnie ustaliliśmy badania wykluczyły poważne urazy wewnętrzne, a skończyło się na szyciu głowy. – Łukasz spędził cały wieczór w szpitalu, jednak na szczęście wróciliśmy z pozytywnymi informacjami. Głowa mocno ucierpiała, wymagała założenia sześciu szwów, ale ważne, że wszystko jest w porządku – zdradził nam Michał Steinke, piłkarz Nielby.

Podobnie sytuacja wygląda w gnieźnieńskim obozie. Poszkodowany Kacper Zimmer również trafił na SOR i w ty przypadku także zakończyło się szyciem głowy. – Kacper stosunkowo szybko doszedł do siebie i skończyło się na strachu – powiedział nam Mariusz Bekas, szkoleniowiec biało-niebieskich.

09 sierpnia 2020 | 19:15

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *