Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Znany jest stan zdrowia dwóch poszkodowanych piłkarzy

Znany jest już stan zdrowia dwóch poszkodowanych piłkarzy, którzy zderzyli się głowami podczas wczorajszego meczu Mieszko – Nielba. Na szczęście wykluczono poważne urazy i skończyło się „tylko” na zszyciu głębokich rozcięć.

Fatalnie wyglądał wczorajszy incydent z udziałem Kacpra Zimmera (Mieszko) i Łukasza Iskrzyńskiego (Nielba). Oboje zderzyli się niezwykle mocno głowami, walcząc w powietrzu o piłkę (więcej o tym wypadku przeczytacie TUTAJ)

Mimo, że zarówno jeden jak i drugi mocno krwawił, to jednak najpoważniej wyglądał stan zawodnika Nielby. Nie był on w stanie poruszać się o własnych siłach, więc od razu wezwano karetkę. Jak właśnie ustaliliśmy badania wykluczyły poważne urazy wewnętrzne, a skończyło się na szyciu głowy. – Łukasz spędził cały wieczór w szpitalu, jednak na szczęście wróciliśmy z pozytywnymi informacjami. Głowa mocno ucierpiała, wymagała założenia sześciu szwów, ale ważne, że wszystko jest w porządku – zdradził nam Michał Steinke, piłkarz Nielby.

Podobnie sytuacja wygląda w gnieźnieńskim obozie. Poszkodowany Kacper Zimmer również trafił na SOR i w ty przypadku także zakończyło się szyciem głowy. – Kacper stosunkowo szybko doszedł do siebie i skończyło się na strachu – powiedział nam Mariusz Bekas, szkoleniowiec biało-niebieskich.

09 sierpnia 2020 | 19:15

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *