Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Znany jest stan zdrowia dwóch poszkodowanych piłkarzy

Znany jest już stan zdrowia dwóch poszkodowanych piłkarzy, którzy zderzyli się głowami podczas wczorajszego meczu Mieszko – Nielba. Na szczęście wykluczono poważne urazy i skończyło się „tylko” na zszyciu głębokich rozcięć.

Fatalnie wyglądał wczorajszy incydent z udziałem Kacpra Zimmera (Mieszko) i Łukasza Iskrzyńskiego (Nielba). Oboje zderzyli się niezwykle mocno głowami, walcząc w powietrzu o piłkę (więcej o tym wypadku przeczytacie TUTAJ)

Mimo, że zarówno jeden jak i drugi mocno krwawił, to jednak najpoważniej wyglądał stan zawodnika Nielby. Nie był on w stanie poruszać się o własnych siłach, więc od razu wezwano karetkę. Jak właśnie ustaliliśmy badania wykluczyły poważne urazy wewnętrzne, a skończyło się na szyciu głowy. – Łukasz spędził cały wieczór w szpitalu, jednak na szczęście wróciliśmy z pozytywnymi informacjami. Głowa mocno ucierpiała, wymagała założenia sześciu szwów, ale ważne, że wszystko jest w porządku – zdradził nam Michał Steinke, piłkarz Nielby.

Podobnie sytuacja wygląda w gnieźnieńskim obozie. Poszkodowany Kacper Zimmer również trafił na SOR i w ty przypadku także zakończyło się szyciem głowy. – Kacper stosunkowo szybko doszedł do siebie i skończyło się na strachu – powiedział nam Mariusz Bekas, szkoleniowiec biało-niebieskich.

09 sierpnia 2020 | 19:15

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *