Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Będzie transmisja z meczu szczypiornistek!

Gorący news z ostatniej chwili. Możemy już oficjalnie poinformować, że ze środkowego pojedynku Pucharu Polski pomiędzy MKS-em PR URBIS Gniezno a Metraco Zagłębiem Lubin przeprowadzona zostanie bezpłatna transmisja live! Jest to z pewnością nie lada gratka dla wszystkich kibiców, którzy tego dnia nie będą mogli zasiąść na widowni hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4.

Transmisja zostanie udostępniona za pośrednictwem fanpage’a MKS-u PR Gniezno na Facebooku. Będzie to relacja realizowana przez Transmisje LIVE HD przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Do stworzenia przekazu „na żywo” użyte zostaną dwie kamery, a ponadto mecz będzie komentowany przez Mateusza Fąfarę odpowiedzialnego za działania promocyjne gnieźnieńskiego klubu.

Możemy również zdradzić, że oprócz transmisji z obu połów, planowane jest także przeprowadzenie studia przedmeczowego, w którym weźmie udział jeden z redaktorów naszego portalu. Najprawdopodobniej rozpocznie się ono kilka minut po godzinie 18:00.

Przypomnijmy, że początek starcia w ramach 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy MKS-em PR URBIS Gniezno a Metraco Zagłębiem Lubin zaplanowano na godzinę 19:00. Wstęp na to spotkanie jest wolny. Transmisja „na żywo” to bez wątpienia świetna sprawa, jednak mimo to zdecydowanie lepiej pojawić się na trybunach i wspierać gnieźnieńskie piłkarki ręczne podczas tego arcyciekawie zapowiadającego się pojedynku.

15 stycznia 2018 | 09:59

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *