Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Transbruk 98-103
MKK - Wiara 76-91

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
Buk - Szczypiorniak 30-21
Energa - MKS 26-29

Futsal

Wenecja - KS 2-3
KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Będzie transmisja z meczu szczypiornistek!

Gorący news z ostatniej chwili. Możemy już oficjalnie poinformować, że ze środkowego pojedynku Pucharu Polski pomiędzy MKS-em PR URBIS Gniezno a Metraco Zagłębiem Lubin przeprowadzona zostanie bezpłatna transmisja live! Jest to z pewnością nie lada gratka dla wszystkich kibiców, którzy tego dnia nie będą mogli zasiąść na widowni hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4.

Transmisja zostanie udostępniona za pośrednictwem fanpage’a MKS-u PR Gniezno na Facebooku. Będzie to relacja realizowana przez Transmisje LIVE HD przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Do stworzenia przekazu „na żywo” użyte zostaną dwie kamery, a ponadto mecz będzie komentowany przez Mateusza Fąfarę odpowiedzialnego za działania promocyjne gnieźnieńskiego klubu.

Możemy również zdradzić, że oprócz transmisji z obu połów, planowane jest także przeprowadzenie studia przedmeczowego, w którym weźmie udział jeden z redaktorów naszego portalu. Najprawdopodobniej rozpocznie się ono kilka minut po godzinie 18:00.

Przypomnijmy, że początek starcia w ramach 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy MKS-em PR URBIS Gniezno a Metraco Zagłębiem Lubin zaplanowano na godzinę 19:00. Wstęp na to spotkanie jest wolny. Transmisja „na żywo” to bez wątpienia świetna sprawa, jednak mimo to zdecydowanie lepiej pojawić się na trybunach i wspierać gnieźnieńskie piłkarki ręczne podczas tego arcyciekawie zapowiadającego się pojedynku.

15 stycznia 2018 | 09:59

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *