Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Bystram: Z taką halą i kibicami możecie atakować Superligę

MKS nie awansował do 1/8 finału Pucharu Polski, ale zebrał potężne brawa z trybun i pochwały z trenerskiej ławki gości. Szkoleniowiec Piotrkovii Andrzej Bystram, nie mógł nachwalić się atmosfery jaką zobaczył w gnieźnieńskiej hali i wróży naszemu  klubowi świetlaną przyszłość. Oto co usłyszeliśmy:

„MKS postawił nam dzisiaj bardzo trudne warunki, to trzeba sobie powiedzieć. One mogły, a my musieliśmy awansować i to jest ta różnica. Szczególnie muszę pochwalić waszą bramkarkę, która wyciągnęła wiele sytuacji, w których wydawało się powinniśmy mieć piłkę w siatce. To napewno podcinało nam skrzydła i gorzej grało nam się w ataku pozycyjnym. Jestem naprawdę pełen podziwu dla gnieźnianek i mam nadzieję, że niedługo traficie do ekstraklasy. Zauważyłem kilka fajnych dziewczyn, które spokojnie by sobie poradziły na najwyższym szczeblu. Uważam, że gdybyście pokusili się o dwa solidne wzmocnienia, to możecie z powodzeniem atakować Superligę. Na pewno dziś MKS udowodnił że w sferze mentalnej udźwignął starcie, z silniejszą drużyną, a to duża sztuka. Ale też chciałem docenić świetną oprawę meczową, która zrobiła na nas wrażenie. Powiem krótko – kluby z czuba Superligi nie powstydziłyby się takiej oprawy, takiej hali, a także kibiców. Zrobili nam tu dziś małe piekiełko, więc to wszystko pokazuje, że idziecie w dobrym kierunku. 

A co do naszego zespołu, to jesteśmy na trochę innym etapie przygotowań, bo liga dopiero startuje za ponad 2 tygodnie i nie jesteśmy w optymalnej dyspozycji. Widać u nas zmęczenie ciężkimi przygotowaniami, ale i Gniezno widać czuje już efekty sezonu. Kibice myślę mogą być zadowoleni, bo obejrzeli ciekawe widowisko” 

19 grudnia 2018 | 22:46

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *