Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Dariusz Kniaź: „Strzałkowo nie dało nam rady”

Ostatni mecz Szczypiorniaka Gniezno z Hagardem Strzałkowo na długo pozostanie w pamięci kibiców. To historyczna, pierwsza wyjazdowa wygrana z byłym mistrzem III Ligi i to przed w większości gnieźnieńską widownią.

Do Strzałkowa przyjechało z Gniezna ponad 30 kibiców Wilków, podążających wiernie za swoim ukochanym klubem. Na trybunach było słychać tego dnia tylko Pierwszą Stolicę. Po meczu udało nam się porozmawiać z jednym z najwierniejszych kibiców Szczypiorniaka i jednocześnie ojcem jednego z zawodników, Dariuszem Kniaziem. Dzisiaj się wszystko udało. Było pięknie. Mecz był ostry, ale niestety na naszą korzyć… Niestety dla gospodarzy oczywiście – żartował pan Dariusz. – Ostatnio to oni mogli się cieszyć, teraz cieszyliśmy się my.

W niedzielę na trybunach rywalizacja była – podobnie jak na boisku – zdecydowanie wygrana przez gnieźnian. W poprzednim sezonie nie było jednak tak łatwo. – W ubiegłym roku kibice ze Strzałkowa próbowali nas przekrzyczeć, było nas może z 10 osób. My mieliśmy bęben, oni mieli bęben. Ostatnio lekko przeważyli, dzisiaj nie dali nam rady. Ich bęben dzisiaj stał z boku, nie wiem czemu go w ogóle wzięli. Trochę jedynie trąbka działała, ale taka trąbeczka to nie na nas – skwitował będący w dobrym humorze kibic.

Fot.: Mateusz Fąfara

27 marca 2018 | 13:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *