Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Duże osłabienie najbliższego rywala MKS-u PR URBIS Gniezno

Dużego osłabienia doznał najbliższy przeciwnik ligowy MKS-u PR URBIS Gniezno. Pewne jest, że drużyna ChKS PŁ Łódź przystąpi do meczu z podopiecznymi Roberta Popka i Romana Solarka bez swojej najskuteczniejszej zawodniczki!

Chodzi o Martynę Gomółkę, która w 12 spotkaniach I-ligowych zmagań rzuciła 63 bramki. Jest to najlepszy wynik w zespole z Łodzi. Dlaczego zabraknie tej szczypiornistki w starciu z MKS-em PR URBIS Gniezno, które odbędzie się w weekend 3-4 marca w Łodzi?

Wszystko za sprawą faulu, jakiego Gomółka dopuściła się w ostatniej minucie sobotniego meczu SMS ZPRP I Płock – ChKS PŁ Łódź (21:21, 4:3 k). Zawodniczka ta brutalnie przerwała atak Sylwii Szołtysek. Sędziny Sylwia Bartkowiak i Weronika Łakomy z Poznania uznały, że to przewinienie kwalifikowało się na niebieską kartkę.

Gnieźnieńscy fani pewnie doskonale wiedzą, co się dzieje wtedy, gdy pokazana zostanie niebieska kartka. W tym sezonie przerabialiśmy już taką sytuację w przypadku MKS-u PR URBIS, kiedy to kartonik tego koloru dostała Marta Giszczyńska. Ujrzenie przed zawodniczkę niebieskiej kartki skutkuje zawieszeniem na przynajmniej jedno spotkanie. Przesądzone jest zatem, że Gomółka nie zagra z gnieźniankami.

18 lutego 2018 | 09:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *