Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Lipno - Mieszko 2-2
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Start - ....
Start - .....

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Oleśnicą - Szczypiorniak 30-25
Piotrcovia - MKS 28-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Duże osłabienie najbliższego rywala MKS-u PR URBIS Gniezno

Dużego osłabienia doznał najbliższy przeciwnik ligowy MKS-u PR URBIS Gniezno. Pewne jest, że drużyna ChKS PŁ Łódź przystąpi do meczu z podopiecznymi Roberta Popka i Romana Solarka bez swojej najskuteczniejszej zawodniczki!

Chodzi o Martynę Gomółkę, która w 12 spotkaniach I-ligowych zmagań rzuciła 63 bramki. Jest to najlepszy wynik w zespole z Łodzi. Dlaczego zabraknie tej szczypiornistki w starciu z MKS-em PR URBIS Gniezno, które odbędzie się w weekend 3-4 marca w Łodzi?

Wszystko za sprawą faulu, jakiego Gomółka dopuściła się w ostatniej minucie sobotniego meczu SMS ZPRP I Płock – ChKS PŁ Łódź (21:21, 4:3 k). Zawodniczka ta brutalnie przerwała atak Sylwii Szołtysek. Sędziny Sylwia Bartkowiak i Weronika Łakomy z Poznania uznały, że to przewinienie kwalifikowało się na niebieską kartkę.

Gnieźnieńscy fani pewnie doskonale wiedzą, co się dzieje wtedy, gdy pokazana zostanie niebieska kartka. W tym sezonie przerabialiśmy już taką sytuację w przypadku MKS-u PR URBIS, kiedy to kartonik tego koloru dostała Marta Giszczyńska. Ujrzenie przed zawodniczkę niebieskiej kartki skutkuje zawieszeniem na przynajmniej jedno spotkanie. Przesądzone jest zatem, że Gomółka nie zagra z gnieźniankami.

18 lutego 2018 | 09:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *