Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Lipno - Mieszko 2-2
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Start - ....
Start - .....

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Oleśnicą - Szczypiorniak 30-25
Piotrcovia - MKS 28-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Emocje znów sięgną zenitu? Przed gnieźniankami mecz na szczycie

Arcyciekawie zapowiada się sobotni mecz z udziałem MKS PR URBIS Gniezno. W spotkaniu 13. kolejki I ligi wiceliderki tabeli zmierzą się na wyjeździe z ChKS PŁ Łódź. Najbliższy przeciwnik podopiecznych Roberta Popka i Romana Solarka jest trzecim zespołem zmagań na zapleczu Superligi. 

Gnieźnianki z bardzo dobrej strony prezentują się w trwającym sezonie. MKS PR URBIS wygrał osiem spotkań, a trzykrotnie opuszczał parkiet bez punktów. W jednym meczu szczypiornistki z naszego miasta odnotowały porażkę w rzutach karnych, co oznaczało zdobycie jednego punktu.

MKS ma na swoim koncie 25 „oczek”, z kolei ChKS PŁ Łódź wywalczył o jeden punkt mniej. Najbliższy przeciwnik drużyny z Grodu Lecha również zainkasował osiem zwycięstw. Łodzianki czterokrotnie przegrywały. Co ciekawe, aż dwukrotnie mecze z ich udziałem kończyly się rzutami karnymi. Raz ChKS PŁ rozstrzygnął je na swoją korzyść, natomiast w zeszłej kolejce przegrał w rzutach karnych z ekipą SMS ZPRP I Płock.

Jak już informowaliśmy, łodzianki przystąpią do meczu z MKS-em PR URBIS bez swojej najskuteczniejszej zawodniczki. Mowa o Martynie Gomółce, która obejrzała niebieską kartkę w końcówce wspomnianego spotkania w Płocku. Zobaczymy, czy ekipa z pierwszej stolicy Polski wykorzysta ten fakt i zrewanżuje się za porażkę na własnym terenie. Przypomnijmy, że 21 października gnieźnianki przegrały z ChKS PŁ 22:26.

Początek sobotniego meczu ChKS PŁ Łódź – MKS PR URBIS Gniezno zaplanowano na godzinę 17:30.

02 marca 2018 | 15:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *