Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Emocje znów sięgną zenitu? Przed gnieźniankami mecz na szczycie

Arcyciekawie zapowiada się sobotni mecz z udziałem MKS PR URBIS Gniezno. W spotkaniu 13. kolejki I ligi wiceliderki tabeli zmierzą się na wyjeździe z ChKS PŁ Łódź. Najbliższy przeciwnik podopiecznych Roberta Popka i Romana Solarka jest trzecim zespołem zmagań na zapleczu Superligi. 

Gnieźnianki z bardzo dobrej strony prezentują się w trwającym sezonie. MKS PR URBIS wygrał osiem spotkań, a trzykrotnie opuszczał parkiet bez punktów. W jednym meczu szczypiornistki z naszego miasta odnotowały porażkę w rzutach karnych, co oznaczało zdobycie jednego punktu.

MKS ma na swoim koncie 25 „oczek”, z kolei ChKS PŁ Łódź wywalczył o jeden punkt mniej. Najbliższy przeciwnik drużyny z Grodu Lecha również zainkasował osiem zwycięstw. Łodzianki czterokrotnie przegrywały. Co ciekawe, aż dwukrotnie mecze z ich udziałem kończyly się rzutami karnymi. Raz ChKS PŁ rozstrzygnął je na swoją korzyść, natomiast w zeszłej kolejce przegrał w rzutach karnych z ekipą SMS ZPRP I Płock.

Jak już informowaliśmy, łodzianki przystąpią do meczu z MKS-em PR URBIS bez swojej najskuteczniejszej zawodniczki. Mowa o Martynie Gomółce, która obejrzała niebieską kartkę w końcówce wspomnianego spotkania w Płocku. Zobaczymy, czy ekipa z pierwszej stolicy Polski wykorzysta ten fakt i zrewanżuje się za porażkę na własnym terenie. Przypomnijmy, że 21 października gnieźnianki przegrały z ChKS PŁ 22:26.

Początek sobotniego meczu ChKS PŁ Łódź – MKS PR URBIS Gniezno zaplanowano na godzinę 17:30.

02 marca 2018 | 15:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *