Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Emocje znów sięgną zenitu? Przed gnieźniankami mecz na szczycie

Arcyciekawie zapowiada się sobotni mecz z udziałem MKS PR URBIS Gniezno. W spotkaniu 13. kolejki I ligi wiceliderki tabeli zmierzą się na wyjeździe z ChKS PŁ Łódź. Najbliższy przeciwnik podopiecznych Roberta Popka i Romana Solarka jest trzecim zespołem zmagań na zapleczu Superligi. 

Gnieźnianki z bardzo dobrej strony prezentują się w trwającym sezonie. MKS PR URBIS wygrał osiem spotkań, a trzykrotnie opuszczał parkiet bez punktów. W jednym meczu szczypiornistki z naszego miasta odnotowały porażkę w rzutach karnych, co oznaczało zdobycie jednego punktu.

MKS ma na swoim koncie 25 „oczek”, z kolei ChKS PŁ Łódź wywalczył o jeden punkt mniej. Najbliższy przeciwnik drużyny z Grodu Lecha również zainkasował osiem zwycięstw. Łodzianki czterokrotnie przegrywały. Co ciekawe, aż dwukrotnie mecze z ich udziałem kończyly się rzutami karnymi. Raz ChKS PŁ rozstrzygnął je na swoją korzyść, natomiast w zeszłej kolejce przegrał w rzutach karnych z ekipą SMS ZPRP I Płock.

Jak już informowaliśmy, łodzianki przystąpią do meczu z MKS-em PR URBIS bez swojej najskuteczniejszej zawodniczki. Mowa o Martynie Gomółce, która obejrzała niebieską kartkę w końcówce wspomnianego spotkania w Płocku. Zobaczymy, czy ekipa z pierwszej stolicy Polski wykorzysta ten fakt i zrewanżuje się za porażkę na własnym terenie. Przypomnijmy, że 21 października gnieźnianki przegrały z ChKS PŁ 22:26.

Początek sobotniego meczu ChKS PŁ Łódź – MKS PR URBIS Gniezno zaplanowano na godzinę 17:30.

02 marca 2018 | 15:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *