Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Inauguracja przy pełnych trybunach? Duże zainteresowanie biletami

Jutro inauguracja Superligi w Gnieźnie, my natomiast postanowiliśmy dziś sprawdzić, jak wygląda zainteresowanie kibiców tym  historycznym wydarzeniem. Będzie pełna hala?

Dokładnie 24 godziny dzielą nas od pierwszego w historii MKS-u meczu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Gnieźnianki podejmą przy Sportowej Start Elbląg i jednego możemy być pewni – czekają nas ogromne emocje. Dodatkowym wsparciem gospodyń będą z pewnością kibice, bo do tego zdążyli nas już przyzwyczaić miejscowi fani, jednak jutro, ściany będą podwójne!

Wiemy już, że zainteresowanie pierwszym meczem jest bardzo duże i to jeszcze przed otwarciem kas. Standardowo można założyć, że najwięcej kibiców i tak przyjdzie kupić bilet w ostatniej chwili, jednak aby uniknąć tłoku i zbędnego czekania, wielu już zaopatrzyło się w bilety i karnety. – Sporo biletów sprzedaliśmy już poprzez internet. Nie liczyliśmy dokładnie, ale na pewno jest to ok. 300 sztuk. Dodatkowo tyle samo sprzedaliśmy karnetów na cały sezon, więc w ciemno możemy założyć, że połowa miejsc jest już zajęta. Wszystko na to wskazuje, że jutro będzie komplet – słyszymy od przedstawicieli klubu.

Mecz MKS PR Urbis Gniezno – Start Elbląg we wtorek, o 18.00

12 września 2022 | 15:49

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *