Piłka nożna

Mieszko - Ostrovia 5-1
Mieszko - Ostrów 3-2
Mieszko - Śrem 1-3

Żużel

Start - Unia 48-42
Unia - Start 51-38
Start - Kolejarz 53-37

Koszykówka

MKK - Tarnowo Podg. 81-85
TS Basket - Gorzów 96-85
Elbląg - MKK 74-71

Piłka ręczna

MKS - Valladolid 33-34
MKS - Elbląg 32-33
MKS - Lublin 32-34

Futsal

KS - Lębork 3-1
Gostyń - KS 4-6 (PP)
Dragon - KS 9-2

J. Sawicka: „Wydaje mi się, że ten zespół może grać na superligowych parkietach”

MKS PR URBIS Gniezno zgarnął dwie statuetki podczas Gali Gnieźnieńskiego Sportu 2018. Czwarte miejsce w kategorii Sportowiec Roku 2018 zajęła Lidia Kobyłecka, natomiast siódma lokata przypadła Joannie Sawickiej. Obie zawodniczki nie kryły radości z uzyskanych wyróżnień. 

Dziękuję bardzo za wyróżnienie. To jest kolejny wspaniały sukces – wydaje mi się, że nie tylko mój, ale także całej drużyny, w tym trenerów i osób, które na co dzień wykonują ogromną pracę, by ten klub cały czas się rozwijał i szedł do przodu. Wydaje mi się, że wspólnie zrobiłyśmy bardzo duże postępy i wydaje mi się również, że ten zespół może grać na superligowych parkietach, czego sobie, trenerom, dziewczynom i wszystkim działaczom życzę z całego serca – powiedziała Joanna Sawicka.

Czwarta lokata to bez wątpienia spore osiągnięcie dla bramkarki Lidii Kobyłeckiej. – To dla mnie bardzo ogromne wyróżnienie. W szczególności chciałabym podziękować trenerom i zawodniczkom z drużyny, bez których tak naprawdę bym się tutaj nie znalazła. Dziękuję także działaczom, którzy wspierają nas i dzięki nim możemy się rozwijać oraz rodzinie i najbliższym. Dziękuję także kibicom – oni zawsze podczas meczów rozgrzewają nasze serca do walki – mówiła podczas odbierania nagrody.

11 stycznia 2019 | 23:03

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *