Piłka nożna

Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2
Huragan - Mieszko 1-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS - 34-31
MKS - ....

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

J. Sawicka: „Wydaje mi się, że ten zespół może grać na superligowych parkietach”

MKS PR URBIS Gniezno zgarnął dwie statuetki podczas Gali Gnieźnieńskiego Sportu 2018. Czwarte miejsce w kategorii Sportowiec Roku 2018 zajęła Lidia Kobyłecka, natomiast siódma lokata przypadła Joannie Sawickiej. Obie zawodniczki nie kryły radości z uzyskanych wyróżnień. 

Dziękuję bardzo za wyróżnienie. To jest kolejny wspaniały sukces – wydaje mi się, że nie tylko mój, ale także całej drużyny, w tym trenerów i osób, które na co dzień wykonują ogromną pracę, by ten klub cały czas się rozwijał i szedł do przodu. Wydaje mi się, że wspólnie zrobiłyśmy bardzo duże postępy i wydaje mi się również, że ten zespół może grać na superligowych parkietach, czego sobie, trenerom, dziewczynom i wszystkim działaczom życzę z całego serca – powiedziała Joanna Sawicka.

Czwarta lokata to bez wątpienia spore osiągnięcie dla bramkarki Lidii Kobyłeckiej. – To dla mnie bardzo ogromne wyróżnienie. W szczególności chciałabym podziękować trenerom i zawodniczkom z drużyny, bez których tak naprawdę bym się tutaj nie znalazła. Dziękuję także działaczom, którzy wspierają nas i dzięki nim możemy się rozwijać oraz rodzinie i najbliższym. Dziękuję także kibicom – oni zawsze podczas meczów rozgrzewają nasze serca do walki – mówiła podczas odbierania nagrody.

11 stycznia 2019 | 23:03

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *