Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

J. Sawicka: „Wydaje mi się, że ten zespół może grać na superligowych parkietach”

MKS PR URBIS Gniezno zgarnął dwie statuetki podczas Gali Gnieźnieńskiego Sportu 2018. Czwarte miejsce w kategorii Sportowiec Roku 2018 zajęła Lidia Kobyłecka, natomiast siódma lokata przypadła Joannie Sawickiej. Obie zawodniczki nie kryły radości z uzyskanych wyróżnień. 

Dziękuję bardzo za wyróżnienie. To jest kolejny wspaniały sukces – wydaje mi się, że nie tylko mój, ale także całej drużyny, w tym trenerów i osób, które na co dzień wykonują ogromną pracę, by ten klub cały czas się rozwijał i szedł do przodu. Wydaje mi się, że wspólnie zrobiłyśmy bardzo duże postępy i wydaje mi się również, że ten zespół może grać na superligowych parkietach, czego sobie, trenerom, dziewczynom i wszystkim działaczom życzę z całego serca – powiedziała Joanna Sawicka.

Czwarta lokata to bez wątpienia spore osiągnięcie dla bramkarki Lidii Kobyłeckiej. – To dla mnie bardzo ogromne wyróżnienie. W szczególności chciałabym podziękować trenerom i zawodniczkom z drużyny, bez których tak naprawdę bym się tutaj nie znalazła. Dziękuję także działaczom, którzy wspierają nas i dzięki nim możemy się rozwijać oraz rodzinie i najbliższym. Dziękuję także kibicom – oni zawsze podczas meczów rozgrzewają nasze serca do walki – mówiła podczas odbierania nagrody.

11 stycznia 2019 | 23:03

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *