Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Już jutro wielki mecz! Szczypiorniak gra o mistrza!

​Cały sezon sportowych emocji będzie miał swoje zwieńczenie już w niedzielę! Szczypiorniak Gniezno zmierzy się w meczu o mistrzostwo z Ostrovią Ostrów Wielkopolski!
Walka o tytuł mistrza Wielkopolskiej Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn trwa między tymi drużynami już od pierwszej kolejki. Zarówno Szczypiorniak, jak i Ostrovia były niepokonane do swojego pierwszego spotkania. Po wyrównanych 60 minutach rywalizacji górą byli gospodarze, pokonując gnieźnian 36:32. Później po obu stronach przyszły kolejne straty punktów. Mniej było ich po stronie Wilków – Szczypiorniak przegrał z Liderem w Swarzędzu i wygrał po karnych z Polonią Środa Wielkopolska.
Ostrovia zaliczyła w tym sezonie kilka wpadek – jedyne trzy punkty, jakie zdobyły rezerwy Stali Gorzów, zainkasowali właśnie w meczu z ostrowianami. Na własnym parkiecie niedzielnych rywali Szczypiorniaka także Spartakus. Porażka z Liderem sprawiła, że Ostrovia jest aktualnie na 3 miejscu w tabeli z dorobkiem 24 punktów. Drugi Szczypiorniak ma tyle samo punktów, co przewodzący stawce Lider Swarzędz – 26. Lider tabeli rozegrał już jednak wszystkie swoje spotkania. Zależnie od wyników tabela po tym meczu może wyglądać różnie:
Wygrana Szczypiorniaka/remis i karne na korzyść Szczypiorniaka

1. Szczypiorniak Gniezno

2. Lider Swarzędz

3. Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Remis i karne na korzyść Ostrovii

1. Szczypiorniak Gniezno

2. Ostrovia Ostrów Wielkopolski

3. Lider Swarzędz
Wygrana Ostrovii

1. Ostrovia Ostrów Wielkopolski

2. Lider Swarzędz

3. Szczypiorniak Gniezno
Trzymamy kciuki za drużynę Wilków i wierzymy, że uda im się zdobyć tytuł mistrza Wielkopolskiej Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn! Początek meczu już o 13 w niedzielę, 22 kwietnia w hali przy ulicy Paczkowskiego.

21 kwietnia 2018 | 09:54

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *