Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

K. Hanuszczak: „Wszyscy zagrali naprawdę fajnie. Pokazali to, na co ich stać”

W niedzielę piłkarze ręczni Szczypiorniaka Gniezno zanotowali okazały triumf w starciu z MKS MOSiR Kętrzyn – 35:21. Z gry swoich podopiecznych zadowolony mógł być Kamil Hanuszczak. Przeczytajcie, co szkoleniowiec „Wilków” powiedział tuż po zakończeniu spotkania.

Drużyna Szczypiorniaka zaprezentowała się lepiej niż podczas ostatniego meczu w Gniewie. Co prawda tam gnieźnieńscy piłkarze ręczni też pewnie wygrali, ale styl odniesienia tego triumfu pozostawiał sporo do życzenia.

Było lepiej niż w Gniewie. Wygraliśmy większą liczbą bramek. Na pewno było lepiej. Fajnie, bo pokazali się wszyscy zawodnicy. Prawie każdy rzucił bramkę. Wszyscy zagrali naprawdę fajnie. Pokazali to, na co ich stać. Można było rotować składem i sprawdzić pewne zagrania taktyczne. Też fajnie, że zawodnicy z Kętrzyna wyszli do nas 4+2. Można było spróbować zagrania, które trenowaliśmy. Idealnie się to wszystko ułożyło. Jak najbardziej jestem zadowolony z tego meczu. Większych uwag nie mam. Liczą się zdobyte punkty – to jest najważniejsze  – przyznał Kamil Hanuszczak.

W poniedziałek „Wilki” rozpoczęły już przygotowania do kolejnego meczu ligowego. W sobotę czeka ich wyprawa do Wejherowa na zaległy mecz w ramach I kolejki II ligi gr. 2 z tamtejszymi Tytanami. – Znam kilku zawodników z Wejherowa, bo występowali na Akademickich Mistrzostwach Polski. Obserwuję ich od kilku lat. Widzieliśmy kilka meczów. Nasze przygotowania toczyć się będą typowo pod te zawody. Nie ma z tym problemu – na pewno wiemy, jak mamy zagrać – stwierdził szkoleniowiec Szczypiorniaka Gniezno.

Początek starcia Tytanów z „Wilkami” zaplanowano na godzinę 18:00. Drużyna z Wejherowa w tym sezonie jeszcze nie przegrała. Ekipa prowadzona przez Hanuszczaka ma natomiast na swoim koncie cztery triumfy i dwie porażki.

30 października 2018 | 13:25

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *