Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Kamil Hanuszczak: „Mogliśmy zgarnąć 3 punkty”

Sezon piłki ręcznej jest już na finiszu. W ostatni weekend Szczypiorniak przywiózł z Środy Wielkopolskiej 2 punkty, choć niewiele brakowało, by gnieźnianie zgarnęli pełnię punktów.

Mecz pomiędzy Polonią a Szczypiorniakiem od początku był wyrównany. Po obu stronach nie brakowało jednak błędów. – Spotkanie było wyrównane, ale tylko i wyłącznie na nasze życzenie. Niewykorzystane sytuacje, nieudane podania, było strasznie dużo błędów. To tylko dwa punkty, bo do zgarnięcia były 3, a niewiele brakowało, by był zaledwie jeden. – zauważył trener Wilków, Kamil Hanuszczak. Skomentował też swoją postawę na boisku i zwycięskiego karnego, którego rzucił w serii „siódemek”. – Liczyłem na to, że do karnego rzucanego przeze mnie nie dojdzie, dlatego rzucałem ostatni. Nie wiem czy zagrałem dobry mecz, bo nie widziałem siebie z ławki.

Zwycięstwo po karnych oznacza, że Wilkom do zwycięstwa w lidze wystarczy remis w niedzielnym spotkaniu z Ostrovią Ostrów Wielkopolski, którego początek wyznaczono na godzinę 13. Trener Kamil Hanuszczak cieszy się, że Szczypiorniak na mecz z Ostrovią będzie w rytmie meczowym. – Nie służą nam przerwy. Mieliśmy tydzień temu grać z Ostrowem, ale kłopoty z dostępnością hali sprawiły, że jednak nie mieliśmy tego rytmu meczowego. Gdybyśmy grali tydzień temu, to moglibyśmy wygrać z Ostrovią i teraz być już w lepszym rytmie, ale nie lubię gdybać.

18 kwietnia 2018 | 13:53

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *