Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Kamil Hanuszczak: „Mogliśmy zgarnąć 3 punkty”

Sezon piłki ręcznej jest już na finiszu. W ostatni weekend Szczypiorniak przywiózł z Środy Wielkopolskiej 2 punkty, choć niewiele brakowało, by gnieźnianie zgarnęli pełnię punktów.

Mecz pomiędzy Polonią a Szczypiorniakiem od początku był wyrównany. Po obu stronach nie brakowało jednak błędów. – Spotkanie było wyrównane, ale tylko i wyłącznie na nasze życzenie. Niewykorzystane sytuacje, nieudane podania, było strasznie dużo błędów. To tylko dwa punkty, bo do zgarnięcia były 3, a niewiele brakowało, by był zaledwie jeden. – zauważył trener Wilków, Kamil Hanuszczak. Skomentował też swoją postawę na boisku i zwycięskiego karnego, którego rzucił w serii „siódemek”. – Liczyłem na to, że do karnego rzucanego przeze mnie nie dojdzie, dlatego rzucałem ostatni. Nie wiem czy zagrałem dobry mecz, bo nie widziałem siebie z ławki.

Zwycięstwo po karnych oznacza, że Wilkom do zwycięstwa w lidze wystarczy remis w niedzielnym spotkaniu z Ostrovią Ostrów Wielkopolski, którego początek wyznaczono na godzinę 13. Trener Kamil Hanuszczak cieszy się, że Szczypiorniak na mecz z Ostrovią będzie w rytmie meczowym. – Nie służą nam przerwy. Mieliśmy tydzień temu grać z Ostrowem, ale kłopoty z dostępnością hali sprawiły, że jednak nie mieliśmy tego rytmu meczowego. Gdybyśmy grali tydzień temu, to moglibyśmy wygrać z Ostrovią i teraz być już w lepszym rytmie, ale nie lubię gdybać.

18 kwietnia 2018 | 13:53

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *