Piłka nożna

Iskra - Mieszko 2-1
Mieszko - Tarnovia 5-4
Victoria - Mieszko 0-0

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71
AZS - MKK 88-82

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Start 19-22
Młyny - MKS 30-20
Hagard - Szczypiorniak 32-24

Futsal

Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3
TAF - KS 7-5

Każda seria musi się kiedyś skończyć. Szczypiorniak przełamie się w Strzałkowie?

W niedzielę drużyna Szczypiorniaka Gniezno zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Hagardem Strzałkowo. Dla „Wilków” z pierwszej stolicy Polski będzie to ważny mecz. Chociażby ze względu na to, że na tym terenie jeszcze nie wygrały. Czas odczarować strzałkowską twierdzę!

Tabela i dotychczasowe wyniki mówią jedno: faworytem tego spotkania jest Szczypiorniak. Gnieźnianie są liderem zestawienia Wielkopolskiej Ligi Mężczyzn, natomiast ekipa ze Strzałkowa plasuje się w nim na czwartej lokacie. Dotychczas „Wilki” wywalczyły o dziewięć punktów więcej od swojego najbliższego przeciwnika.

Co przed niedzielnym meczem w Strzałkowie powiedział Filip Chrzanowski, prezes KS Szczypiorniak? – Zostały nam ostatnie trzy decydujące mecze w lidze, pierwszy z nich właśnie w Strzałkowie. Bardzo ciężki teren, na którym jeszcze nigdy nie wygraliśmy. Ale każda seria musi się kiedyś skończyć i wierzę, że chłopaków stać na to w niedzielę. Nasi zawodnicy ciężko trenują cztery razy w tygodniu, żeby ten cel uzyskać. Wiemy, jaka jest stawka tego meczu, więc możecie wierzyć, że zjemy parkiet, byleby to spotkanie wygrać – zapewnił.

W pierwszej rundzie gnieźnianie pokonali Hagard Strzałkowo 32:21. Tym rezultatem nie należy się jednak zbytnio sugerować. Teraz czeka nas zupełnie inny mecz. Obie ekipy zdążyły się już poznać, co sprawia, że mogą zastosować skuteczniejszą taktykę. Która z drużyn postawi na trafniejsze rozwiązania i będzie mogła cieszyć się z triumfu? Czas pokaże. Początek niedzielnego meczu w Strzałkowie o godzinie 12:30. Transmisję „na żywo” będzie można śledzić za pośrednictwem fanpage’a Szczypiorniaka Gniezno na Facebooku.

24 marca 2018 | 22:26

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *