Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Kibice Szczypiorniaka szykują najazd na Środę Wielkopolską

W Strzałkowie było ich wielu, a przed meczem w Środzie Wielkopolskiej mobilizują się jeszcze mocniej, by pobić frekwencję ze spotkania z Hagardem. Mowa oczywiście o kibicach Szczypiorniaka Gniezno, którzy chcą towarzyszyć swoim ulubieńcom podczas najważniejszych pojedynków trwającego sezonu.

„Wilki” mają do rozegrania już tylko dwa mecze. Najbliższy z nich odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 18:00 w Środzie Wielkopolskiej, gdzie gnieźnieńscy szczypiorniści zmierzą się z tamtejszą Polonią. Wygrana w tym meczu przybliżyłaby piłkarzy ręcznych z naszego miasta do wywalczenia mistrzostwa w Wielkopolskiej Lidze Mężczyzn.

Mobilizacja wśród fanów Szczypiorniaka jest naprawdę duża. Sympatycy gnieźnieńskiej drużyny planują pojechać do Środy Wielkopolskiej busem. Do tego część z nich deklaruje, że dotrze własnymi środkami transportu. Zanosi się zatem, że „Wilki” ponownie będą mogły liczyć na świetne wsparcie z trybun. Przypomnijmy, że w zeszły weekend podopiecznych Kamila Hanuszczaka dopingowało około 30 kibiców. Hala w Strzałkowie była zielono-czarna.

Wszyscy zainteresowani wyjazdem na spotkanie Szczypiorniaka Gniezno w Środzie Wielkopolskiej mogą dołączyć do specjalnie utworzonej grupy na Facebooku. Dodajmy, że będzie to przedostatni mecz gnieźnian w tym sezonie WLM. Później zmierzą się już tylko z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Ta konfrontacja odbędzie się 22 kwietnia w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4.

29 marca 2018 | 10:19

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *