Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Kibice Szczypiorniaka szykują najazd na Środę Wielkopolską

W Strzałkowie było ich wielu, a przed meczem w Środzie Wielkopolskiej mobilizują się jeszcze mocniej, by pobić frekwencję ze spotkania z Hagardem. Mowa oczywiście o kibicach Szczypiorniaka Gniezno, którzy chcą towarzyszyć swoim ulubieńcom podczas najważniejszych pojedynków trwającego sezonu.

„Wilki” mają do rozegrania już tylko dwa mecze. Najbliższy z nich odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 18:00 w Środzie Wielkopolskiej, gdzie gnieźnieńscy szczypiorniści zmierzą się z tamtejszą Polonią. Wygrana w tym meczu przybliżyłaby piłkarzy ręcznych z naszego miasta do wywalczenia mistrzostwa w Wielkopolskiej Lidze Mężczyzn.

Mobilizacja wśród fanów Szczypiorniaka jest naprawdę duża. Sympatycy gnieźnieńskiej drużyny planują pojechać do Środy Wielkopolskiej busem. Do tego część z nich deklaruje, że dotrze własnymi środkami transportu. Zanosi się zatem, że „Wilki” ponownie będą mogły liczyć na świetne wsparcie z trybun. Przypomnijmy, że w zeszły weekend podopiecznych Kamila Hanuszczaka dopingowało około 30 kibiców. Hala w Strzałkowie była zielono-czarna.

Wszyscy zainteresowani wyjazdem na spotkanie Szczypiorniaka Gniezno w Środzie Wielkopolskiej mogą dołączyć do specjalnie utworzonej grupy na Facebooku. Dodajmy, że będzie to przedostatni mecz gnieźnian w tym sezonie WLM. Później zmierzą się już tylko z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Ta konfrontacja odbędzie się 22 kwietnia w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4.

29 marca 2018 | 10:19

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *