Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - SKP 2-0
Centra - Mieszko - 3-0

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Koniec sezonu dla zawodniczki MKS PR URBIS Gniezno

Nie mamy dobrych informacji dla sympatyków MKS-u PR URBIS Gniezno. Podczas derbów Wielkopolski odnowiła się kontuzja Marty Giszczyńskiej. Zawodniczka musi przejść zabieg, po którym czekać ją będzie okres rekonwalescencji. W tym sezonie I ligi kobiet gr. A już nie zagra.

Niestety, Marcie ponowiła się kontuzja kolana. Na drugiego stycznia jest umówiona na zabieg w Rehasporcie. Z tej rundy nam wyskoczy. To jest ponowienie kontuzji. Ona nie była do końca wyleczona. To było widać w jej grze, gdzieś z tyłu głowy chodziło. Myślę, że teraz to wyleczy się do końca i w przyszłym sezonie będziemy mieli Martę na sto procent – powiedział Robert Popek, trener MKS-u PR URBIS Gniezno.

Uraz Giszczyńskiej odnowił się w drugiej połowie niedzielnego meczu pomiędzy MKS PR URBIS Gniezno a K.S.AP-Poznań. Po jednej z akcji, zawodniczka z grymasem bólu upadła na parkiet. Natychmiast pojawili się przy niej medyk i trener Roman Solarek. Niestety, boisko opuszczała przy ich pomocy i już wtedy można było wyczuć, że sprawa jest poważna.

Marta Giszczyńska wystąpiła we wszystkich meczach I rundy. Zdobyła w nich 26 bramek, co jest 57. wynikiem w klasyfikacji strzelczyń zaplecza PGNiG Superligi. Teraz rozgrywającą czeka wymuszona przerwa. Drużyna może jednak liczyć na jej wsparcie i obecność podczas spotkań, jak było chociażby podczas środowego meczu w ramach 1/16 finału PGNiG Pucharu Polski.

Marcie życzymy wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia.

22 grudnia 2018 | 09:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *