Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Lider na drodze lidera. Trudne zadanie przed Szczypiorniakiem

W sobotę Szczypiorniak Gniezno zagra na wyjeździe z Liderem Swarzędz. Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco. „Wilki” będą mierzyć się z trzecią drużyną Wielkopolskiej Ligi Mężczyzn. Śmiało można zatem stawiać, że łatwo o punkty podopiecznym Kamila Hanuszczaka nie będzie.

Lider na drodze lidera – tak można zapowiedzieć sobotnie starcie, które odbędzie się w Zalasewie. Swarzędzanie mają tę frazę w nazwie, natomiast Szczypiorniak jest prawdziwym liderem ligowego zestawienia. Obecnie gnieźnieńscy piłkarze ręczni mają na swoim koncie 18 punktów. Drużyna ze Swarzędza uzbierała o cztery „oczka” mniej.

Do pierwszego starcia gnieźnian z ekipą Lidera doszło 4 listopada 2017 roku w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4. Wówczas „Wilki” nie miały większego problemu z odnotowaniem zwycięstwa. Podopieczni Kamila Hanuszczaka pokonali rywala 32:21 (19:12). Warto jednak wspomnieć, że w tamtym spotkaniu zagrali m.in. Hubert Nowak i Artur Dymkowski, których w sobotę nie zobaczymy w akcji.

Jedno jest pewne. Szczypiorniak Gniezno, chcąc wywieźć z Zalasewa komplet punktów, musi zagrać dużo lepiej, niż w niedawnym meczu z rezerwami Stali Gorzów. Wówczas „Wilki” co prawda triumfowały, jednak styl tego zwycięstwa pozostawiał wiele do życzenia. Miejmy nadzieję, że w sobotę gnieźnianie zaprezentują lepszą jakość. Początek pojedynku w Zalasewie zaplanowano na godzinę 11:30.

Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli udać się na pojedynek Lidera ze Szczypiorniakiem, przeprowadzona zostanie transmisja „na żywo” za pośrednictwem Facebooka. Reprezentanci naszej redakcji będą obecni na tym spotkaniu, więc możecie być pewni, że dostarczymy Wam wielu ciekawych informacji!

A tak prezentuje się kadra Szczypiorniaka na mecz z Liderem Swarzędz:

09 marca 2018 | 16:57

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *