Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Łukasz Krakowiak: „Jesteśmy rozczarowani”

Po sensacyjnej przegranej i utracie możliwości na mistrzostwo trudno było się pozbierać zawodnikom Szczypiorniaka Gniezno. Mimo wszystko, plan na ten sezon został przez nich zrealizowany.

Cieszy to, że jest duży progres w naszej grze w porównaniu do poprzednich sezonów. Przeciwnicy zaczęli nas szanować, szczególnie, że kilka meczów udało nam się znacząco wygrać. Zrealizowaliśmy plan znalezienia się na podium, choć nasze ambicje sięgały o wiele wyżej. Mogliśmy wygrać to spotkanie. Cały czas idziemy do przodu, a trzeba przypomnieć, że wielu chłopaków tutaj gra od 2-3 lat, klub jest stosunkowo młody. Nie udało się – taki jest sport – mówił po meczu rozgrywający Wilków, Łukasz Krakowiak. 

– Jesteśmy rozczarowani tym wynikiem. Duże emocje towarzyszyły temu meczowi. Wielu okazji nie wykorzystaliśmy, popełnialiśmy głupie błędy w obronie. Równie dobrze mogliśmy przechwycić ostatnią piłkę i rzucić na remis. Może gdy obejrzymy ten mecz i przeanalizujemy ten mecz na spokojnie dojdziemy do jakichś wniosków – próbował analizować przyczyny porażki popularny „Krakus”. Zwrócił też uwagę na świetną grę przeciwników gnieźnian. – Trzeba powiedzieć, że chłopacy z Ostrowa, mimo że są bardzo młodzi są bardzo utalentowani, osiągają sukcesy w swojej kategorii wiekowej, trenują już z I Ligą. Bardzo odważnie zgrali, byli pewni swoich umiejętności, dobrze czuli się na parkiecie.

24 kwietnia 2018 | 07:01

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *