Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Malwina Hartmann: „Nie zwiesimy głów przed mistrzyniami”

Jutro (wtorek, 5 września) długo wyczekiwana inauguracja nowego sezonu Superligi. W Gnieźnie zobaczymy od razu wielki pojedynek z mistrzyniami Polski z Lubina. Czy gnieźnianki są gotowe na wielkie „grzmoty” przy Sportowej?

Jeden zespół musi, drugi może. Tym pierwszym na pewno nie jest MKS, który jutro zmierzy się z drużyną gwiazd Orlen Zagłębia Lubin na inauguracje Superligi. To lubinianki będą zdecydowanymi faworytkami spotkania, jednak nie można zapomnieć, że każdy mecz jest inny i każdy może mieć swoją wyjątkową historię. Na taką też liczą gospodynie, które będą chciały pokrzyżować szyki mistrzyniom Polski i potwierdza to Malwina Hartmann (na zdj. druga od lewej). – Wiadomo, że gramy z mistrzyniami Polski, ale ja wierzę, że ten sezon będzie dla nas lepszy niż poprzedni. Myślę, że to dobrze, że gramy od razu z tak mocnym rywalem, bo mamy za sobą dobry okres przygotowawczy i na pewno nie zwiesimy głów przed tym rywalem. To jest dla nas trochę wygodne, że my nic tutaj nie musimy, a możemy sprawić niespodziankę, ale i tak wszystko rozstrzygnie się na boisku. 

Obie drużyny zdążyły się już dobrze poznać przez ostatnie miesiące, grając w lidze i sparingach. Czy zatem gnieźnianki są jeszcze w stanie czymś zaskoczyć tak doświadczoną ekipę? – Oczywiście że tak. Z tego co wiem w zespole Zagłębia było ostatnio trochę kontuzji, więc teoretycznie wszystko może się zdarzyć. Zaskoczenie może pójść z jednej i z drugiej strony, bo każdy mecz jest inny. Będziemy mieć także za sobą najlepszych kibiców w Polsce, więc zapraszamy do hali i trzymajcie za nas kciuki – kończy Hartmann.

Inauguracja Superligi w Gnieźnie jutro o 18.00. Obecność obowiązkowa!

04 września 2023 | 16:16

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *