Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Mistrzyni świata włącza się w pomoc dla Huberta Nowaka

Karolina Koszela, Mistrzyni Świata WPA w trójboju siłowym, włączyła się w pomoc dla Huberta Nowaka. Przypomnijmy, że zawodnik Szczypiorniaka Gniezno miał poważny wypadek i obecnie jest w ciężkim stanie. Reprezentant drużyny z naszego miasta pilnie potrzebuje krwi.

Oddawać można nie tylko krew tego typu, jaką posiada Hubert Nowak (0RH+). Bardzo ważne jest, by podczas tego procesu podać jego personalia oraz lokalizację szpitala, w którym przebywa:

Hubert Nowak
Szpital przy ulicy Szwajcarskiej 3 w Poznaniu

W akcję oddawania krwi włączyła się między innymi Karolina Koszela, organizując jej wspólne przekazywanie w przyszły wtorek, tj. 30 stycznia.

– Moi drodzy! Proszę o pomoc!!! Nie dla siebie i nie o pieniądze!!! Proszę Was o KREW! Proszę Was, żebyście razem ze mną poszli we wtorek podarować coś bezcennego!!! Pomogliście, Kochani, mi w ciężkich dla mnie chwilach, liczę teraz na to samo dla Huberta! Jak wiecie Hubert Nowak, zawodnik KS Szczypiorniak Gniezno, uległ wypadkowi i pilnie potrzeba jest krew dla niego. We wtorek, 30.01.2018 o 08:00, zbieramy się w punkcie oddawania krwi przy ul. Św. Jana 9 i honorowo oddajemy krew! Nieważne, jaką masz grupę krwi! Mam już ponad 10 chętnych osób! Dołącz do nas! napisała na Facebooku (link do wydarzenia).

Źródło: Szczypiorniak Gniezno

-> Więcej informacji o tym, jak można pomóc Hubertowi Nowakowi

23 stycznia 2018 | 11:37

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *