Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

MKS PR Gniezno powalczy o finały mistrzostw Polski

Przed juniorkami młodszymi MKS PR Gniezno ostatni etap walki o finały mistrzostw Polski. Wiemy już gdzie oraz z kim podopieczne R. Popka i R. Solarka zmierzą się w ćwierćfinale.

MKS PR Gniezno jest na bardzo dobrej drodze do powtórki ubiegłorocznego sukcesu, czyli wicemistrzostwa Polski juniorek młodszych. Do osiągnięcia tego rezultatu pozostało już tylko parę kroków. Pierwszy z nich to runda ćwierćfinałowa, która zostanie rozegrana w dniach 4-6 maja.

Gnieźnieńskie juniorki młodsze w tegorocznej edycji mistrzostw Polski walczyły już na zachodzie Polski (Żagań), na wschodzie (Lublin), teraz przyszedł czas na północną część naszego kraju. Gdynia – to miejsce, gdzie gnieźnianki powalczą o awans do turnieju finałowego. Przeciwniczkami MKS PR Gniezno będą GTPR Gdynia, MKS Karczew i MTS Kwidzyn. Dokładnie w tej samej kolejności przebiegać będzie rywalizacja juniorek młodszych z Pierwszej Stolicy Polski. Zmagania rozpoczną się zatem od meczu z gospodarzem turnieju, a skończą na pojedynku z MTS-em.

Drugi ćwierćfinał zostanie rozegrany w Karpaczu, gdzie zmierzą się APR SMS Karpacz, UKS Roxa Lublin, Korona Handball Kielce oraz SPR Pogoń 1945 Zabrze. Dwie najlepsze drużyny z każdego ćwierćfinału stworzą obsadę turnieju finałowego.

Źródło: MKS PR Gniezno

26 kwietnia 2018 | 13:01

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *