Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

MKS PR Gniezno powalczy o finały mistrzostw Polski

Przed juniorkami młodszymi MKS PR Gniezno ostatni etap walki o finały mistrzostw Polski. Wiemy już gdzie oraz z kim podopieczne R. Popka i R. Solarka zmierzą się w ćwierćfinale.

MKS PR Gniezno jest na bardzo dobrej drodze do powtórki ubiegłorocznego sukcesu, czyli wicemistrzostwa Polski juniorek młodszych. Do osiągnięcia tego rezultatu pozostało już tylko parę kroków. Pierwszy z nich to runda ćwierćfinałowa, która zostanie rozegrana w dniach 4-6 maja.

Gnieźnieńskie juniorki młodsze w tegorocznej edycji mistrzostw Polski walczyły już na zachodzie Polski (Żagań), na wschodzie (Lublin), teraz przyszedł czas na północną część naszego kraju. Gdynia – to miejsce, gdzie gnieźnianki powalczą o awans do turnieju finałowego. Przeciwniczkami MKS PR Gniezno będą GTPR Gdynia, MKS Karczew i MTS Kwidzyn. Dokładnie w tej samej kolejności przebiegać będzie rywalizacja juniorek młodszych z Pierwszej Stolicy Polski. Zmagania rozpoczną się zatem od meczu z gospodarzem turnieju, a skończą na pojedynku z MTS-em.

Drugi ćwierćfinał zostanie rozegrany w Karpaczu, gdzie zmierzą się APR SMS Karpacz, UKS Roxa Lublin, Korona Handball Kielce oraz SPR Pogoń 1945 Zabrze. Dwie najlepsze drużyny z każdego ćwierćfinału stworzą obsadę turnieju finałowego.

Źródło: MKS PR Gniezno

26 kwietnia 2018 | 13:01

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *