Piłka nożna

Mieszko - Polonia 4-1
Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Noteć - MKK 83-89
MKK - ...
MKK - ...

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS 34-31
MKS - Jarosław 24-31

Futsal

KS - Orlik 4-3
KS - ...
KS - ...

MKS PR URBIS Gniezno ma niespodziankę dla kibiców

Już w najbliższą środę dojdzie do meczu, na który z niecierpliwością czekają sympatycy żeńskiego handballu z naszego miasta. O godzinie 19:00 MKS PR URBIS Gniezno zmierzy się na własnym parkiecie z drużyną Metraco Zagłębia Lubin. W związku z tym spotkaniem, działacze klubu z pierwszej stolicy Polski przygotowali dla kibiców małą niespodziankę.

O czym mowa? Póki co jest to owiane tajemnicą. Szczegóły wspomnianej niespodzianki poznamy w poniedziałek, kiedy to MKS PR URBIS Gniezno zorganizuje briefing prasowy. Jego początek zaplanowano na godzinę 11:00, zatem kilka chwil później będziemy mogli przekazać Wam informację o tym, co ciekawego przygotował gnieźnieński klub.

Korzystając z okazji warto wspomnieć, że przed środowym meczem 1/8 Pucharu Polski będzie możliwość zakupu klubowego szalika MKS-u. Koszt takiego gadżetu to 20 złotych. Przedstawiciele klubu zachęcają kibiców do zaopatrzenia się w żółto-czarne barwy, chociażby w postaci szala, i głośnego dopingowania gnieźnieńskich szczypiornistek podczas trudnego starcia z obrońcą trofeum – Metraco Zagłębiem Lubin.

Szal kibica MKS-u PR URBIS Gniezno:

Fot. Mateusz Fąfara (okładka)

13 stycznia 2018 | 12:09

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *