Młode szczypiornistki imponują formą

Nie tylko pierwszy zespół MKS PR URBIS Gniezno zaliczy tegoroczną jesień do udanych. Świetne wyniki notują również juniorki młodsze i młodziczki. Pierwsze z nich rzuciły swoim przeciwniczkom aż 51 bramek… w jednym meczu!

Tak srogiej porażki doznał Real Astromal Leszno. Gnieźnieńskie juniorki młodsze rozpoczęły od mocnego uderzenia, prowadząc po ośmiu minutach 12:0, a po kwadransie aż 17:1. Ostatecznie rywalizacja z zespołem z południa Wielkopolski zakończyła się pokaźnym triumfem miejscowych 51:17.

Tego samego dnia, kilkadziesiąt minut później, nie gorzej poradził sobie zespół młodziczek. Po zaciętym pojedynku MKS PR I Gniezno pokonał UKS Pantery Dopiewo 26:23. Tym samym obie ekipy młodziczek oraz zespół juniorek młodszych pozostają niepokonane w swoich rozgrywkach.

Czy to będzie kolejny udany sezon dla młodych zawodniczek MKS PR? Przypomnijmy, że w poprzednich rozgrywkach znakomity wynik osiągnęły juniorki młodsze, które dotarły do turnieju finałowego mistrzostw Polski, kończąc go na drugim miejscu.

Źródło: MKS PR Gniezno / fot. Mateusz Fąfara (archiwum)

14 grudnia 2017 | 12:48