Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Młode szczypiornistki liderkami

Działacze MKS-u PR Gniezno mogą zaliczyć ten rok do udanych. Drużyna seniorek świetnie odnalazła się w pierwszoligowych realiach, a ponadto nie zawodziły też zespoły złożone z młodszych szczypiornistek. Dwie drużyny gnieźnieńskich młodziczek spędzą zimę na pierwszych miejscach w zestawieniach swoich rozgrywek.

W mijającym tygodniu reprezentantki naszego miasta rozegrały ostatnie tegoroczne spotkania. MKS PR I Gniezno, występujący w grupie A Wielkopolskiej Ligi Młodziczek, udał się do Budzynia na mecz z tamtejszym Olimpijczykiem. Gnieźnianki, mimo tego, że przystąpiły do rywalizacji osłabione, nie pozostawiły najmniejszych złudzeń i pewnie zwyciężyły. Pojedynek zakończył się rezultatem 37:10 (16:10). Tym efektownym triumfem MKS PR I umocnił się w fotelu lidera tabeli.

Przed trudniejszym wyzwaniem stanęły zawodniczki MKS PR II (o rok starsze). Do Gniezna na mecz grupy B Wielkopolskiej Ligi Młodziczek zawitał MUKS Koźmin Wlkp., który nie miał zamiaru łatwo oddać zwycięstwa. To spotkanie dostarczyło wiele emocji. Regulaminowy czas gry zakończył się rezultatem 17:17, wobec czego konieczne było rozegranie serii rzutów karnych. Ta przebiegła pomyślnie dla miejscowych. Zwycięstwo sprawiło, że gnieźnianki pozostały liderkami swojej grupy.

Fot. MKS PR Gniezno (archiwum)

23 grudnia 2017 | 10:58

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *