Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Nawet prezydent Budasz zagra dla Huberta. Znamy kadrę Urzędu Miasta!

Sporo ciekawych nazwisk znalazło się w kadrze Urzędu Miasta na turniej charytatywny „Gramy dla Huberta”. Nie zabrakło w niej włodarzy naszego miasta – prezydenta Tomasza Budasza oraz wiceprezydenta Michała Powałowskiego, który ma doświadczenie bramkarskie.

Barw Urzędu Miasta bronić będzie również m.in. inspektor ds. sportu Waldemar Rewers. W kadrze tego zespołu znaleźli się też zawodnicy, którzy gościnnie będą reprezentować magistrat. Mowa chociażby o trenerach pierwszoligowego MKS-u PR URBIS Gniezno – Robercie Popku i Romanie Solarku, a także wiceprezesie tego klubu – Januszu Pudelewiczu. Co ciekawe, trenerem Urzędu Miasta został Jerzy Imbierowicz, prezes MKS PR.

Oprócz wspomnianych osób, w szeregach kadry UM znaleźli się także strażnicy miejscy i między innymi Tomasz Schlabs, były zawodnik i kibic Szczypiorniaka Gniezno. Poza wymienionymi już nazwiskami, kadrę Urzędu Miasta uzupełnią Dariusz Tubacki, Łukasz Skoniecki, Rafał Szymański, Paweł Kopecki, Ryszard Bala, Robert Dyc i Artur Wiesner.

Przypomnijmy, że turniej charytatywny „Gramy dla Huberta” zaplanowano na najbliższą niedzielę. Zmagania rozpoczną się o godzinie 9:00, a miejscem rywalizacji będzie hala GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4. Na koniec dodajmy, że podczas zawodów prowadzone będą licytacje, z których całkowity dochód zostanie przekazany na rehabilitację Huberta Nowaka. Zawodnik Szczypiorniaka poważnie ucierpiał w wypadku. Najważniejsze jest jednak to, że w bardzo ważnym momencie swojego życia pokazuje „wilczy charakter” i chce zrobić wszystko, by wrócić do pełni sprawności i reprezentowania barw klubu z pierwszej stolicy Polski!

01 marca 2018 | 10:45

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *