Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Nawet prezydent Budasz zagra dla Huberta. Znamy kadrę Urzędu Miasta!

Sporo ciekawych nazwisk znalazło się w kadrze Urzędu Miasta na turniej charytatywny „Gramy dla Huberta”. Nie zabrakło w niej włodarzy naszego miasta – prezydenta Tomasza Budasza oraz wiceprezydenta Michała Powałowskiego, który ma doświadczenie bramkarskie.

Barw Urzędu Miasta bronić będzie również m.in. inspektor ds. sportu Waldemar Rewers. W kadrze tego zespołu znaleźli się też zawodnicy, którzy gościnnie będą reprezentować magistrat. Mowa chociażby o trenerach pierwszoligowego MKS-u PR URBIS Gniezno – Robercie Popku i Romanie Solarku, a także wiceprezesie tego klubu – Januszu Pudelewiczu. Co ciekawe, trenerem Urzędu Miasta został Jerzy Imbierowicz, prezes MKS PR.

Oprócz wspomnianych osób, w szeregach kadry UM znaleźli się także strażnicy miejscy i między innymi Tomasz Schlabs, były zawodnik i kibic Szczypiorniaka Gniezno. Poza wymienionymi już nazwiskami, kadrę Urzędu Miasta uzupełnią Dariusz Tubacki, Łukasz Skoniecki, Rafał Szymański, Paweł Kopecki, Ryszard Bala, Robert Dyc i Artur Wiesner.

Przypomnijmy, że turniej charytatywny „Gramy dla Huberta” zaplanowano na najbliższą niedzielę. Zmagania rozpoczną się o godzinie 9:00, a miejscem rywalizacji będzie hala GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4. Na koniec dodajmy, że podczas zawodów prowadzone będą licytacje, z których całkowity dochód zostanie przekazany na rehabilitację Huberta Nowaka. Zawodnik Szczypiorniaka poważnie ucierpiał w wypadku. Najważniejsze jest jednak to, że w bardzo ważnym momencie swojego życia pokazuje „wilczy charakter” i chce zrobić wszystko, by wrócić do pełni sprawności i reprezentowania barw klubu z pierwszej stolicy Polski!

01 marca 2018 | 10:45

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *