Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Nowak przed skomplikowaną operacją. Kolejny apel Szczypiorniaka

Działacze Szczypiorniaka Gniezno robią, co tylko mogą, by pomóc Hubertowi Nowakowi, który jest w ciężkim stanie po wypadku. W czwartek przedstawiciele klubu poinformowali, że przed ich zawodnikiem kolejna bardzo poważna operacja. 

Jednocześnie działacze „Wilków” raz jeszcze zaapelowali o oddawanie krwi na rzecz Huberta Nowaka. Szczypiornista posiada krew typu 0Rh+, ale można oddawać również inne grupy. o czym informowaliśmy już wcześniej.

W kierunku zawodnika płynie wiele wyrazów wsparcia. – Hubert jesteśmy i walczymy razem z Tobą!!!! – piszą na Facebooku przedstawiciele Szczypiorniaka Gniezno. Do ich słów dołączają się również kibice. „Trzymamy kciuki!!! Jesteś silny, walcz”, „Walcz jak Wilk Hubert. Trzymam kciuki. Mooocno”, „Dajesz Gladiatorze, jesteśmy z Tobą”, „Dasz radę, bo kto jak nie Ty! Trzymamy kciuki! – dodają.

Ponadto o zainicjowanej akcji przypomina Karolina Koszela, Mistrzyni Świata WPA w trójboju siłowym. – We wtorek planujemy atak na Punkt Krwiodawstwa. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy – komentuje sportsmenka. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w naszym wcześniejszym materiale.

25 stycznia 2018 | 16:15

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *