Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Nowak przed skomplikowaną operacją. Kolejny apel Szczypiorniaka

Działacze Szczypiorniaka Gniezno robią, co tylko mogą, by pomóc Hubertowi Nowakowi, który jest w ciężkim stanie po wypadku. W czwartek przedstawiciele klubu poinformowali, że przed ich zawodnikiem kolejna bardzo poważna operacja. 

Jednocześnie działacze „Wilków” raz jeszcze zaapelowali o oddawanie krwi na rzecz Huberta Nowaka. Szczypiornista posiada krew typu 0Rh+, ale można oddawać również inne grupy. o czym informowaliśmy już wcześniej.

W kierunku zawodnika płynie wiele wyrazów wsparcia. – Hubert jesteśmy i walczymy razem z Tobą!!!! – piszą na Facebooku przedstawiciele Szczypiorniaka Gniezno. Do ich słów dołączają się również kibice. „Trzymamy kciuki!!! Jesteś silny, walcz”, „Walcz jak Wilk Hubert. Trzymam kciuki. Mooocno”, „Dajesz Gladiatorze, jesteśmy z Tobą”, „Dasz radę, bo kto jak nie Ty! Trzymamy kciuki! – dodają.

Ponadto o zainicjowanej akcji przypomina Karolina Koszela, Mistrzyni Świata WPA w trójboju siłowym. – We wtorek planujemy atak na Punkt Krwiodawstwa. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy – komentuje sportsmenka. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w naszym wcześniejszym materiale.

25 stycznia 2018 | 16:15

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *