Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Nowak przed skomplikowaną operacją. Kolejny apel Szczypiorniaka

Działacze Szczypiorniaka Gniezno robią, co tylko mogą, by pomóc Hubertowi Nowakowi, który jest w ciężkim stanie po wypadku. W czwartek przedstawiciele klubu poinformowali, że przed ich zawodnikiem kolejna bardzo poważna operacja. 

Jednocześnie działacze „Wilków” raz jeszcze zaapelowali o oddawanie krwi na rzecz Huberta Nowaka. Szczypiornista posiada krew typu 0Rh+, ale można oddawać również inne grupy. o czym informowaliśmy już wcześniej.

W kierunku zawodnika płynie wiele wyrazów wsparcia. – Hubert jesteśmy i walczymy razem z Tobą!!!! – piszą na Facebooku przedstawiciele Szczypiorniaka Gniezno. Do ich słów dołączają się również kibice. „Trzymamy kciuki!!! Jesteś silny, walcz”, „Walcz jak Wilk Hubert. Trzymam kciuki. Mooocno”, „Dajesz Gladiatorze, jesteśmy z Tobą”, „Dasz radę, bo kto jak nie Ty! Trzymamy kciuki! – dodają.

Ponadto o zainicjowanej akcji przypomina Karolina Koszela, Mistrzyni Świata WPA w trójboju siłowym. – We wtorek planujemy atak na Punkt Krwiodawstwa. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy – komentuje sportsmenka. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w naszym wcześniejszym materiale.

25 stycznia 2018 | 16:15

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *