Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Potrójna mobilizacja Szczypiorniaka Gniezno (zapowiedź)

Przed piłkarzami ręcznymi Szczypiorniaka Gniezno ostatnie spotkanie ligowe w tym roku. W niedzielę podopieczni Kamila Hanuszczaka rywalizować będą z Polonią Środa Wielkopolska. Szczypiorniści przystąpią do tego meczu mocno zmobilizowani. Jest kilka powodów, dla których będą chcieli odprawić rywala z kwitkiem.

Przede wszystkim gnieźnianie mają zamiar wziąć rewanż za porażkę ze średzianami w tegorocznej edycji Pucharu Polski. Poza tym „Wilki” chcą się zrehabilitować po tym, jak przegrały w Ostrowie Wielkopolskim. Oczywiście, jak zapewniają klubowi działacze, zawodnikom zależy również na dostarczeniu emocji i radości zgromadzonej publiczności. Ta ostatnimi czasy dopisuje. Na mecze Szczypiorniaka uczęszcza znacznie więcej fanów, niż chociażby przed rokiem.

Piłkarze ręczni prowadzeni przez Kamila Hanuszczaka dobrze radzą sobie w trwającym sezonie. Szczypiorniak ma na swoim koncie cztery zwycięstwa i jedną porażkę, dzięki czemu plasuje się na pozycji wicelidera tabeli Wielkopolskiej Ligi Mężczyzn. Nieco słabiej wiedzie się średzianom, którzy z dorobkiem trzech triumfów i dwóch porażek są trzecią siłą tej klasy rozgrywkowej.

Fakt, że drużyny dzieli tylko jedno miejsce sprawia, iż zanosi się na interesujące widowisko. Wiemy już, że gospodarze podejdą do niego osłabieni brakiem dwóch zawodników. W niedzielnym meczu na pewno nie wystąpią skrzydłowy Szymon Sobański oraz kontuzjowany Rafał Siudeja. Czy mimo to „Wilkom” uda się pokonać Polonię Środa Wielkopolska i tym samym wziąć rewanż za niepowodzenie w Pucharze Polski? Tego dowiemy się już w niedzielę. Początek rywalizacji o godzinie 15:00.

08 grudnia 2017 | 12:38

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *