Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Prawdziwy „Wilk”. Hubert Nowak wcieli się w rolę trenera!

Jeszcze niedawno walczył o życie, a teraz jego stan zdrowia jest już na tyle dobry, że poprowadzi zespół. Hubert Nowak, zawodnik Szczypiorniaka Gniezno, będzie pełnił funkcję trenera drużyny „Niebieskie Diabły”!

Jest to jedna z ekip, która wystąpi w turnieju charytatywnym „Gramy dla Huberta”. Przypomnijmy, że jest to impreza, z której całkowity dochód trafi na rehabilitację Huberta Nowaka. Zawodnik Szczypiorniaka poważnie ucierpiał w wypadku. Był w śpiączce farmakologicznej i przeszedł kilka operacji. Ta historia bardzo poruszyła gnieźnieńskie środowisko sportowe, które zjednoczyło się i wspólnie poszukiwało osób mogących oddać krew dla Huberta.

Kolejnym akcentem pomocy organizowanej dla zawodnika „Wilków” będzie turniej, który odbędzie się 4 marca. Organizatorzy, a więc KS Szczypiorniak Gniezno, przewidują wiele licytacji. Poza tym zaproszonych zostało aż szesnaście zespołów. Zapisy przebiegły błyskawicznie. Jednym z uczestników turnieju będzie wspomniana już ekipa „Niebieskie Diabły”.

To bez wątpienia wyjątkowy zespół. Nie tylko ze względu na fakt, że jego szkoleniowcem będzie Hubert Nowak. Członkowie tej drużyny nie ukrywają, że będą jednymi z najmniej doświadczonych na tle rywali. Nie to jest jednak w tym wszystkim najważniejsze. W skład zespołu wejdą koleżanki i koledzy Huberta z pracy. Piłkę ręczną znają oni głównie z filmików, które reprezentant Szczypiorniaka pokazywał im w trakcie przerw czy po służbie…

Ciekawostką jest, że w tym zespole zagra również gnieźnianin, który swego czasu występował na parkietach ligowych. Mowa o Tomaszu Schlabsie. Obecnie jest on aktywnym kibicem Szczypiorniaka Gniezno. Można go spotkać praktycznie na każdym domowym meczu „Wilków”. Tym razem to on wcieli się w rolę zawodnika i będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności.

16 lutego 2018 | 14:15

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *