Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Rezygnacja wiceprezesa i członka zarządu MKS PR Gniezno!

Arkadiusz Nowicki nie jest już wiceprezesem MKS PR Gniezno, a z funkcji członka zarządu klubu zrezygnował Romuald Majorczyk. Obydwaj od dłuższego czasu byli zaangażowani w budowanie pozycji gnieźnieńskiego szczypiorniaka w żeńskim wydaniu. Rozwój MKS PR napędzali razem ze swoimi firmami. 

Romuald Majorczyk został członkiem zarządu MKS PR w maju 2019 roku. Arkadiusz Nowicki z kolei został wiceprezesem znacznie później. Nie był nim nawet przez rok.

W kuluarach mówi się, że byłych już działaczy MKS PR i obecnych poróżniły wizje klubu. Do sprawy na pewno wrócimy i postaramy się wyjaśnić, skąd tak częste rotacje w zarządzie klubu.

Przypomnijmy bowiem, że w listopadzie 2019 roku MKS PR opuścił prezes Piotr Rosołek, który również bardzo krótko piastował to stanowisko. Później z funkcją wiceprezesa pożegnał się natomiast Janusz Pudelewicz.

Póki co prezentujemy stanowisko MKS PR Gniezno ws. rezygnacji Arkadiusza Nowickiego i Romualda Majorczyka:

Na jednym z ostatnim posiedzeń zarządu MKS PR Gniezno, doszło do zmiany w jego strukturze i składzie osobowym. Grono to uszczupliło się o Arkadiusza Nowickiego i Romualda Majorczyka, którzy zdecydowali się zrezygnować z funkcji, odpowiednio: wiceprezesa i członka zarządu oraz zmienić zasady swojej współpracy z klubem.

Decyzja ta została przez władze statutowe MKS-u PR Gniezno uszanowana i zaakceptowana, a dotychczasowe obowiązki obu działaczy zostaną rozdzielone wśród pozostałych członków zarządu. Pracuje on w dalszym ciągu stabilnie i w normalnym trybie, realizując założenia oraz plany nakreślone przez członków klubu w bieżących konsultacjach z władzami Miasta Gniezna i największymi sponsorami.

Zarząd pragnie swoim obu ustępującym członkom złożyć serdeczne wyrazy wdzięczności za ich dotychczasową pracę, zaangażowanie i wkład w rozwój gnieźnieńskiego klubu, jednocześnie wyrażając nadzieję na kontynuowanie współpracy w innej, mniej formalnej formie.

Zarząd MKS PR Gniezno

Obecnie zarząd kluby tworzą prezes Arkadiusz Koronka, prezes honorowy i sekretarz Jerzy Imbierowicz, członek zarządu i dyrektor Akademii Przemysław Błachowiak, członek zarządu Robert Popek i członek zarządu Tomasz Redzik. W komisji rewizyjnej zasiadają z kolei Piotr Walkowski, Przemysław Śmigowski i Roman Solarek.

20 sierpnia 2020 | 10:49

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *