Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Sensacyjny zwrot w Superlidze! MKS skołowany?

Sensacyjny zwrot w kobiecej Superlidze. Jak przed chwilą ogłoszono, do ligi zostają włączone dwa nowe zespoły, w tym… Ruch Chorzów! Tak, to ta sama drużyna, którą MKS pokonał w Finale Mistrzyń. Co zatem ze spadkami? Działacze do wtorku będą obgryzać paznokcie….

Przedziwna sytuacja nastąpiła w najlepszej kobiecej lidze szczypiornistek. Jak się okazuje MKS będzie miał dwóch nowych rywali w tym sezonie. Władze zdecydowały włączyć do ligowej rywalizacji Galiczankę Lwów i… Ruch Chorzów. Tą drugą drużynę pokonaliśmy w turnieju w Brodnicy, przez co straciła ona szanse na awans, z kolei pierwszą ekipą jest naszpikowana silnymi zawodniczkami Galiczanka. Zespół występujący w Lidze Mistrzyń może być z marszu jednym z faworytów rozgrywek. – W tej chwili absolutnie nic nie wiemy. Nie wiemy przede wszystkim jaki będzie system rozgrywek przy 10.zespołach i przede wszystkim to, czy ktoś z ligi spadnie – mówi nam na gorąco trener MKS, Robert Popek. 

Działacze MKS-u mają więc prawo być skonfundowani, bo przecież jeszcze kilka tygodni temu byli niemal pewni, że Superligę będą mieć minimum 2 lata. Nikt nie miał spadać, a rozgrywki miały być powiększone nieco później. Teraz pozostaje im nerwowo czekać do następnego wtorku, gdy będzie miała miejsce specjalna konferencja prasowa. Dodajmy, że Galiczanka ma swoje mecze rozgrywać w Markach pod Warszawą.

21 lipca 2022 | 10:50

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *