Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Sobański i Wolny zostają w Szczypiorniaku. CV przysłał… trener z Francji!

W środę odbyła się 12. odsłona magazynu Pitbike Gniezno KXD #SGLive. Tym razem gośćmi Mateusza Domańskiego byli przedstawiciele Szczypiorniaka Bank Spółdzielczy Gniezno – Michał Grubczak (członek zarządu), Piotr Wolny (bramkarz) i Szymon Sobański (zawodnik).

—>>> WESPRZYJ ROZWÓJ PITBIKE GNIEZNO KXD #SGLIVE!

Podczas magazynu tradycyjnie nie zabrakło ciekawych wątków. Prowadzący dopytywał gości między innymi o to, jak widzą przyszłość Szczypiorniaka czy o kwestie niewielkich dotacji z Urzędu Miasta.

W trakcie dyskusji Grubczak wyjawił, że do klubu wpłynęło… CV trenera z Francji! Oczywiście jego angaż w Gnieźnie jest praktycznie niemożliwy. Dowiedzieliśmy się jednak, kto może poprowadzić zespół Szczypiorniaka w kolejnym sezonie.

Co ciekawe, Szymon Sobański i Piotr Wolny zadeklarowali na wizji, że zostają w Szczypiorniaku na przyszły sezon, co jest bez wątpienia znakomitą informacją. Cieszymy się, że nasi słuchacze jako pierwsi się o tym dowiedzieli!

Za sprawą jednego ze słuchaczy, pojawił się nawet wątek pani Reni, którą zna chyba każdy, kto przynajmniej raz w życiu był w hali przy ulicy Sportowej 5, a dawniej Paczkowskiego 4. To wręcz ikona tego obiektu, która zawsze służy pomocą i zaraża pozytywną energią!

—>>> WESPRZYJ ROZWÓJ PITBIKE GNIEZNO KXD #SGLIVE!

Więcej w poniższym materiale:

—>>> WESPRZYJ ROZWÓJ PITBIKE GNIEZNO KXD #SGLIVE!

Sponsorzy naszego magazynu:

10 czerwca 2020 | 18:43

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *