Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Superligowcy włączają się w pomoc dla Huberta!

Nie lada gratka dla sympatyków piłki ręcznej. Podczas sobotniego meczu Szczypiorniaka Gniezno z rezerwami Stali Gorzów będzie można wylicytować koszulkę meczową jednej z czołowych drużyn męskiej Superligi – KS Azoty-Puławy. Zebrane środki trafią na konto Huberta Nowaka.

Na koszulce autografy złożyli zawodnicy KS Azoty-Puławy. W kadrze tego zespołu znajduje się kilku zawodników, którzy byli lub nadal są reprezentantami Polski – m.in. Patryk Kuchczyński, Robert Orzechowski, Krzysztof Łyżwa, Piotr Masłowski, Bartosz Jurecki czy Mateusz Seroka.

Licytacja koszulki KS Azoty-Puławy odbędzie się w przerwie sobotniego meczu, którego początek zaplanowano na godzinę 17:00. Cena wywoławcza to 100 złotych.

Jak już zostało wspomniane, środki uzyskane z licytacji trafią na konto Huberta Nowaka. Przypomnijmy, że zawodnik „Wilków” uczestniczył w poważnym wypadku, po którym był w śpiączce farmakologicznej i potrzebował kilku operacji. Teraz stan zdrowia reprezentanta gnieźnieńskiej drużyny jest już lepszy, ale wciąż potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Właśnie na ten cel pieniądze próbuje organizować KS Szczypiorniak Gniezno.

Oprócz licytacji w trakcie meczu ligowego, działacze klubu planują również przeprowadzić aukcje podczas turnieju charytatywnego „Gramy dla Huberta!” (4 marca). Wkrótce poinformujemy o tym, jakie fanty będzie można zdobyć.

FOT. ZPRP.PL (na zdjęciu Bartosz Jurecki)

19 lutego 2018 | 10:30

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *