Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko - Centra 2-1
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74

Piłka ręczna

MKS - Ruch 33-28
SPR - Szczypiorniak - Acana 33-15
EKS - MKS 29-25

Futsal

KS - Bojano 5-3
Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4

Superligowcy włączają się w pomoc dla Huberta!

Nie lada gratka dla sympatyków piłki ręcznej. Podczas sobotniego meczu Szczypiorniaka Gniezno z rezerwami Stali Gorzów będzie można wylicytować koszulkę meczową jednej z czołowych drużyn męskiej Superligi – KS Azoty-Puławy. Zebrane środki trafią na konto Huberta Nowaka.

Na koszulce autografy złożyli zawodnicy KS Azoty-Puławy. W kadrze tego zespołu znajduje się kilku zawodników, którzy byli lub nadal są reprezentantami Polski – m.in. Patryk Kuchczyński, Robert Orzechowski, Krzysztof Łyżwa, Piotr Masłowski, Bartosz Jurecki czy Mateusz Seroka.

Licytacja koszulki KS Azoty-Puławy odbędzie się w przerwie sobotniego meczu, którego początek zaplanowano na godzinę 17:00. Cena wywoławcza to 100 złotych.

Jak już zostało wspomniane, środki uzyskane z licytacji trafią na konto Huberta Nowaka. Przypomnijmy, że zawodnik „Wilków” uczestniczył w poważnym wypadku, po którym był w śpiączce farmakologicznej i potrzebował kilku operacji. Teraz stan zdrowia reprezentanta gnieźnieńskiej drużyny jest już lepszy, ale wciąż potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Właśnie na ten cel pieniądze próbuje organizować KS Szczypiorniak Gniezno.

Oprócz licytacji w trakcie meczu ligowego, działacze klubu planują również przeprowadzić aukcje podczas turnieju charytatywnego „Gramy dla Huberta!” (4 marca). Wkrótce poinformujemy o tym, jakie fanty będzie można zdobyć.

FOT. ZPRP.PL (na zdjęciu Bartosz Jurecki)

19 lutego 2018 | 10:30

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *