Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Szczypiorniackie derby Wielkopolski z mocą atrakcji

Już w niedzielę czeka nas arcyciekawie zapowiadający się mecz pomiędzy MKS PR URBIS Gniezno a KS AP-Poznań. Derbom Wielkopolski towarzyszyć będzie moc atrakcji przygotowanych przez nasz klub. W związku z tym warto zjawić się w hali już w okolicach godziny 16:00.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z Kącika Małego Odkrywcy, który zaoferuje gry i zabawy, zajęcia plastyczne, miejsce siedzące dla rodziców, drobny poczęstunek, jedzenie i picie dla dzieci oraz nagrody dla uczestników zajęć plastycznych. Dodatkowo przewidziano malowanie twarzy i tatuaże.

Podczas meczu funkcjonować będzie również punkt gastronomiczny, na którym będzie można kupić m.in. hot-dogi oraz piwo. Kibice mogą liczyć na atrakcje w postaci występu grupy tanecznej Euforia. Czekają nas także licytacje klubowego kalendarza z autografem m.in. wielokrotnego reprezentanta Polski Sławomira Szmala. Ponadto będzie możliwość zakupu naszego kalendarza w cenie 20 zł za sztukę.

Przed spotkaniem przedstawiciele MKS PR Gniezno przekażą reprezentantom gnieźnieńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy fanty na licytacje. Po meczu natomiast zawodniczki naszego klubu stworzą wielki łańcuch świąteczny i złożą sobie życzenia.

Warto odnotować, że przed niedzielnymi derbami Wielkopolski trwa mobilizacja w naszych młodszych grupach, które pojawią się na spotkaniu i będą wspierać zespół seniorski.

Serdecznie zapraszamy na ostatni mecz ligowy w tym roku. Początek starcia z KS AP-Poznań zaplanowano na godzinę 17:00. Zagramy oczywiście w nowej hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3. Do zobaczenia w niedzielę! #WszyscyNaDerby

MKS PR Gniezno

13 grudnia 2018 | 11:45

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *