Piłka nożna

Nielba - Mieszko 0-0
Mieszko - Polonia K. 3-3
Mieszko - Victoria 1-3

Żużel

Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40
Kolejarz O. - Start 44-46

Koszykówka

MKK - Ciech 64-74
SMS - MKK 56-74
MKK - ...

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Buk 27-22
MKS - FunFloor 25-30
Piotrkovia - MKS 27-30

Futsal

KS - Wenecja 4-3
KKF - KS 6-3
KS - ...

Szczypiorniak powiększa sztab szkoleniowy

KS Szczypiorniak Gniezno z dnia na dzień staje się coraz bardziej profesjonalny. W sobotę działacze klubu poinformowali o rozszerzeniu sztabu szkoleniowego. Do zespołu dołączył dietetyk sportowy.

Szeregi sztabu Szczypiorniaka wzmocniła Joanna Plucińska, właścicielka poradni żywieniowej Nutri Balance.

Nowa dietetyk klubowa gnieźnieńskich szczypiornistów zdobyła tytuł magistra dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W trakcie studiów miała okazję zajmować się problemami żywieniowymi osób w różnym wieku. Udział w wielu konferencjach poświęconych dietetyce, zaburzeniom metabolicznym czy odchudzaniu pozwala jej uzupełniać zasób wiedzy zdobytej na studiach.

– Możliwość współpracy z klubem pozwala mi na realizowanie moich pasji, zdobywanie nowych doświadczeń oraz wsparcie zawodników drużyny z mojego rodzinnego miasta. Mam nadzieję, że moja działalność na rzecz klubu pozytywnie wpłynie na wyniki uzyskiwane przez drużynę w lidze – przyznaje Plucińska.

Dietetyka i sport to jej pasja, dlatego dodatkowo poszerza swoją wiedzę z zakresu żywienia oraz suplementacji w sporcie poprzez udział w rozmaitych kursach. Wierzy, że prawidłowe odżywianie oraz aktywność fizyczna moją ogromny wpływ na nasze zdrowie, wygląd oraz samopoczucie. Chce pomagać swoim pacjentom, wprowadzając zmiany w sposobie żywienia, które zostaną z nimi na zawsze i staną się integralną częścią ich nowego i zdrowszego stylu życia.

06 stycznia 2018 | 16:40

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *