Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Szczypiorniak przygotowuje się do II rundy. W sobotę turniej w Nowej Soli

W sobotę seniorzy Szczypiorniaka Gniezno udadzą się do Nowej Soli, gdzie wezmą udział w turnieju towarzyskim. Oprócz „Wilków”, w zawodach wystąpią takie zespoły jak Trójka Nowa Sól, Wolsztyniak Wolsztyn i trzecioligowa Stal Gorzów.

W pierwszym meczu turnieju Stal Gorzów zmierzy się z Trójką Nowy Sól, a następnie Szczypiorniak Gniezno zagra z Wolsztyniakiem Wolsztyn. Przegrane ekipy wezmą udział w meczu o trzecie miejsce, a zwycięskie – będą walczyć o triumf w turnieju towarzyskim.

Zawody w Nowej Soli to jeden z etapów przygotowań naszych piłkarzy ręcznych do II rundy 2. ligi gr. II.

Mamy zaplanowanych jeszcze kilka sparingów. Na pewno dwa, może trzy. Przygotowujemy się przede wszystkim siłowo, ponieważ ewidentnie było widać, że w końcówce pierwszej rundy brakowało nam siły. Do drugiej rundy przygotowujemy się siłowo i wytrzymałościowo. Dużo czasu poświęcimy też na motorykę. II liga zweryfikowała naszą postawę w obronie i ataku. Na pewno mamy dużo do poprawy, ale na spokojnie zaczniemy powoli poprawiać nasze mankamenty – przede wszystkim w obronie – mówi Kamil Hanuszczak, trener Szczypiorniaka Gniezno.

Do gry w lidze „Wilki” wrócą 26 stycznia. Wówczas zmierzą się przed domową publicznością z Tytanami Wejherowo. Mecz ten zaplanowano na godzinę 14:30.

Fot. Mateusz Fąfara / KS Szczypiorniak Gniezno

04 stycznia 2019 | 13:35

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *