Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Szczypiorniak szykuje niespodziankę dla kibiców

Zarówno działacze, jak i zawodnicy Szczypiorniaka Gniezno nie próżnują w trakcie zimowej przerwy. Piłkarze ręczni pieczołowicie przygotowują się do kolejnej rundy Wielkopolskiej Ligi Mężczyzn, natomiast osoby odpowiedzialne za promocję klubu myślą nad kolejnymi projektami. Jeden już trafił do realizacji.

To na pewno będzie niespodzianka dla fanów szczypiorniaka. Gadżet ma być bardzo użyteczny i będzie mógł towarzyszyć miłośnikom handballu każdego dnia. Co ciekawe, w przeszłości tylko jeden gnieźnieński klub zdecydował się na wypuszczenie takiego produktu. Wówczas cieszył się on sporym zainteresowaniem ze strony kibiców, dlatego też są przesłanki ku temu, by spodziewać się podobnej reakcji ze strony fanów Szczypiorniaka Gniezno.

A skąd pomysł na realizację nowego gadżetu i kiedy oficjalnie dowiemy się, co szykują dla swoich kibiców działacze „Wilków”? – Nie lubimy nudy, za to uwielbiamy zaskakiwać i oferować naszym kibicom, prócz emocji sportowych, także możliwość codziennego utożsamiania się z klubem. Po rzeczach oczywistych i priorytetowych – szalikach, koszulkach i polówkach, przyszedł czas na ciekawsze gadżety i prezenty. Pod koniec rundy zaoferowaliśmy naszym sympatykom kalendarze ze zdjęciami naszych zawodników, a także kubki klubowe. Idziemy jeszcze głębiej w temat gadżetów, a ten, który właśnie szykujemy powinien zadowolić każdego prawdziwego „Wilka”. Na pewno dla kibiców ten gadżet będzie dostępny na pierwszym meczu ligowym ze Stalą Gorzów pod koniec lutego. Na przełomie stycznia i lutego zdradzimy, co to będzie – mówi Filip Chrzanowski, prezes KS Szczypiorniak Gniezno.

Na koniec warto wspomnieć, że klubowi działacze czynią starania, by cena gadżetu była bardzo przyzwoita. Niewykluczone, że najwierniejsi kibice „Wilków” będą mogli liczyć na darmowy upominek.

Fot. Natalia Gotter

10 stycznia 2018 | 10:30

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *