Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Wiemy, kto zagra w Szczypiorniaku w sezonie 2018/19!

Niedawno przekazywaliśmy, że ze Szczypiorniakiem Gniezno nadal będzie pracować trener Kamil Hanuszczak i pozostali członkowie dotychczasowego sztabu szkoleniowego. Dziś możemy przedstawić pierwsze informacje dotyczące kadry beniaminka II ligi na nadchodzący sezon.

Póki co skupiliśmy się na zatrzymaniu zawodników, którzy w minionych rozgrywkach bronili barw naszego klubu. Miło nam poinformować, że wszyscy wyrazili chęć dalszej gry w Szczypiorniaku Gniezno! W kadrze beniaminka II ligi zabraknie jedynie Marcina Fijałkowskiego, który, jak pewnie większość kibiców doskonale wie, zakończył karierę sportową – przekazali przedstawiciele KS „Szczypiorniak” Gniezno.

Kadra KS „Szczypiorniak” Gniezno na dzień 2 lipca:

Bramkarze:Piotr Wolny, Michał Grubczak, Michał Białkowski.
Skrzydłowi:Szymon Sobański, Maciej Kapella, Marcin Biniecki, Michał Ostrowski, Artur Dymkowski, Adam Kniaź.
Rozgrywający:Maciej Bałdyga, Marcin Grzelak, Patryk Szymkowiak, Hubert Nowak, Przemysław Gadecki, Łukasz Krakowiak, Damian Stempuchowski.
Obrotowi:Rafał Siudeja, Zbigniew Łuczak.

Do gry po kontuzji łąkotki wróci Damian Stempuchowski. Postępy w rehabilitacji Huberta Nowaka sprawiają, że być może w trakcie pierwszej rundy wznowi treningi. Przygotowania drużyny rozpoczną się 16 lipca. Przez przynajmniej pierwszy miesiąc, zawodnicy będą trenować pięć razy w tygodniu.

Budowanie kadry Szczypiorniaka Gniezno na kolejny sezon nie zostało jeszcze zakończone. O wzmocnieniach będziemy informować na bieżąco.

02 lipca 2018 | 18:14

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *