Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Lipno - Mieszko 2-2
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Start - ....
Start - .....

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Oleśnicą - Szczypiorniak 30-25
Piotrcovia - MKS 28-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Wigilijny pojedynek szczypiornistów z futsalistami

W najbliższy czwartek (21 grudnia) w hali Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Paczkowskiego 4 dojdzie do pojedynku Szczypiorniaka Gniezno z futsalistami Mieszka Gniezno. Początek wigilijnego grania zaplanowano na godzinę 20:15.

Trudno mówić, że to nietypowa konfrontacja, bo gnieźnianie przyzwyczaili już do takich wydarzeń. To nie będzie pierwsze starcie pomiędzy ekipą futsalistów i szczypiornistów. Do ich ostatniego spotkania doszło 22 grudnia ubiegłego roku. Wtenczas emocji nie brakowało.

Zeszłej zimy, podobnie jak to będzie w tym roku, rozegrano mecz w piłkę ręczną i piłkę halową. W futsalu zdecydowanie lepiej zaprezentowali się „Mieszkowcy”, którzy rozgromili Szczypiorniaka aż 12:3. Najwięcej bramek dla zwycięskiego zespołu wywalczył Adam Heliasz, który na listę strzelców wpisywał się trzykrotnie. Jeżeli chodzi natomiast o rywalizację w szczypiorniaka, to w niej padł remis 14:14. Liderem piłkarzy ręcznych był Michał Białkowski, z kolei po przeciwnej stronie barykady najskuteczniej rzucał Mariusz Sawicki.

Zobaczymy, jakimi wynikami zakończą się tegoroczne zmagania reprezentantów Szczypiorniaka i Mieszka. Jak już zostało wspomniane, początek czwartkowego wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:15. Najpierw odbędzie się pojedynek w futsal, a następnie dojdzie do rewanżu w piłkę ręczną. Wigilijne granie będzie otwarte dla kibiców, wstęp wolny.

17 grudnia 2017 | 17:28

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *