Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Wigilijny pojedynek szczypiornistów z futsalistami

W najbliższy czwartek (21 grudnia) w hali Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Paczkowskiego 4 dojdzie do pojedynku Szczypiorniaka Gniezno z futsalistami Mieszka Gniezno. Początek wigilijnego grania zaplanowano na godzinę 20:15.

Trudno mówić, że to nietypowa konfrontacja, bo gnieźnianie przyzwyczaili już do takich wydarzeń. To nie będzie pierwsze starcie pomiędzy ekipą futsalistów i szczypiornistów. Do ich ostatniego spotkania doszło 22 grudnia ubiegłego roku. Wtenczas emocji nie brakowało.

Zeszłej zimy, podobnie jak to będzie w tym roku, rozegrano mecz w piłkę ręczną i piłkę halową. W futsalu zdecydowanie lepiej zaprezentowali się „Mieszkowcy”, którzy rozgromili Szczypiorniaka aż 12:3. Najwięcej bramek dla zwycięskiego zespołu wywalczył Adam Heliasz, który na listę strzelców wpisywał się trzykrotnie. Jeżeli chodzi natomiast o rywalizację w szczypiorniaka, to w niej padł remis 14:14. Liderem piłkarzy ręcznych był Michał Białkowski, z kolei po przeciwnej stronie barykady najskuteczniej rzucał Mariusz Sawicki.

Zobaczymy, jakimi wynikami zakończą się tegoroczne zmagania reprezentantów Szczypiorniaka i Mieszka. Jak już zostało wspomniane, początek czwartkowego wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:15. Najpierw odbędzie się pojedynek w futsal, a następnie dojdzie do rewanżu w piłkę ręczną. Wigilijne granie będzie otwarte dla kibiców, wstęp wolny.

17 grudnia 2017 | 17:28

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *