Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Z Dwójką o trzy punkty (zapowiedź)

Dwa ostatnie spotkania wyjazdowe MKS PR Urbis Gniezno zapisał na swoim koncie. Czy przedłuży dobrą passę? Dowiemy się już jutro. O 17 w Łomży miejscowa Dwójka PWSIiP podejmie szczypiornistki z Gniezna.

Po thrillerze, który zaserwowały nam drużyny MKSu i SMSu Płock w hali przy ulicy Paczkowskiego nadeszła pora, by gnieźnianki zdobywały kolejne punkty na wyjazdach. Póki co MKS notuje aż 60% zwycięstw w roli gościa, przegrywając w tym sezonie tylko w halach w Tczewie i Płocku. Ostatnie dwa wyjazdowe spotkania byłych liderek I ligi to jednobramkowa wygrana w Poznaniu z KS AP oraz pogrom w Lubiczu. Aktualnie czwarty zespół ligowej tabeli jest w dobrej formie, której nie zmienia nawet porażka po konkursie rzutów karnych z SMSem. Ponadto, w 3 kolejce rozgrywek w Gnieźnie Dwójka uległa MKSowi 27:23 po świetnym spotkaniu tercetu ofensywnego Giszczyńska – Wojtkowiak – Różańska. Czy tym razem historia się powtórzy?

Przeszkodzić w tym będzie chciała drużyna Dwójki, prowadzona przez Janusza Świętonia. Największym zagrożeniem dla bramkarek MKSu zdecydowanie będzie najbardziej bramkostrzelna zawodniczka ligi, czyli Amanda Szymborska. Ośmiokrotnie pokonywała ona ostatnio Lidię Kobyłecką i Kamilę Olejniczak. Łącznie ma już na swoim koncie 74 trafienia w 11 spotkaniach i nie wygląda na to, by miała zwolnić – kluczowe w osiągnięciu sukcesu i przywiezieniu 3 punktów do Pierwszej Stolicy może być zatrzymanie niespełna 22-letniej rozgrywającej Dwójki. O tym czy to się uda, przekonamy się już jutro – początek spotkania o godzinie 17 w hali II LO w Łomży.

16 lutego 2018 | 18:30

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *