Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Znamy datę prezentacji MKS-u i plan sparingów

MKS rozpoczął pełny cykl treningowy przed debiutem w Superlidze. My sprawdziliśmy kto przeegzaminuje gnieźnianki i jak będą wyglądać najbliższe tygodnie drużyny. 

Półtora miesiąca zostało do premierowego spotkania gnieźnianek w Superlidze. Pierwszy mecz już 10 lipca, więc zespół rozpoczął intensywne treningi w hali. Drużyna na razie trenuje codziennie, jednak już niedługo czeka ją długi cykl sparingów, który wiele powie trenerom MKS-u.

Co czeka nasz zespół w najbliższych tygodniach? Będą to starcia z silnymi ekipami, zdradza trener Robert Popek. – Dziewczyny zaczęły indywidualne treningi już na początku lipca. Biegają, ćwiczą na siłowni, a od poniedziałku weszliśmy w tryb treningowy w hali. Przed nami teraz trzytygodniowy etap, który zakończymy dwoma sparingami na wyjeździe w Kobierzycami. 6 sierpnia z kolei wyjeżdżamy na obóz do Starogardu i tam będziemy mieli już dużo grania. Przyjeżdża do nas Koszalin, później zagramy z tym zespołem u nich w domu, w międzyczasie zagramy z Arką Gdynia. Później czeka nas duży turniej w naszej hali ze Startem Elbląg, zespołem z Frankfurtu i jeszcze negocjujemy przyjazd czwartej silnej ekipy. To jednak nie koniec, bo zaawizowała się do nas na dwa dni Galiczanka Lwów, która jak się okazuje też zagra w Superlidze. Ostatnim sprawdzianem będzie turniej w Elblągu w ostatni weekend sierpnia, a na koniec zostanie nam już tylko szlifowanie taktyki.

W międzyczasie zostanie też kibicom zaprezentowana cała drużyna MKS-u. Jak ustaliliśmy nastąpi to w weekend  20-21 sierpnia podczas gnieźnieńskiego turnieju z udziałem zaproszonych drużyn. 

21 lipca 2022 | 18:25

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *