Kolejne sukcesy pływaków KONKRET Gniezno

W sobotę młodzi pływacy z klubu KONKRET Gniezno wybrali się na zawody do Poznania. Wyniki w Pucharze Warty ponownie okazały się dla zawodników z naszego miasta powodem do dumy. Gratulujemy kolejnych sukcesów!

Poniżej zamieszczamy relację z zawodów w Poznaniu, którą napisali przedstawiciele klubu KONKRET Gniezno:

Adaś Konieczka, pływający u nas od września, zaliczył wyścigi na 50 dow. i 50 grzbietem. Samo opanowanie nawrotu w takim czasie nie jest dla niektórych dzieci łatwe, gratulacje więc dla Adama za super czasy i ciągły postęp. Ania Oszutowska swoje 50dow popłynie niedługo, więc tym razem piękne technicznie 50 grzbietem wystarczy. Super występ Ania! Nastka Kiełpińska 100 zmiennym i 100 żabą – w obu dystansach życiówki a „żabą” 4. miejsce – to dobry wynik. Rewelacyjnie popłynęła Konstancja Piotrowska, która w rywalizacji z rok starszymi koleżankami zdobyła złoto na 50m grzbietem oraz srebro na 50m dowolnym i w klasyfikacji ogólnej zajęła drugą pozycję. Tosia Piotrowska 1.25.30 na 100 zmiennym oraz 44.89 na 50m klasycznym, co mówi samo za siebie. Tosia została najlepszą zawodniczką zawodów!

W klasyfikacji medalowej zajęliśmy 3. miejsce na 27 klubów. W poniedziałek wracamy do pracy, a za tydzień widzimy się w Mogilnie. Będzie ciekawie!

Źródło: Pływamy NIE Ziewamy

14 stycznia 2018 | 21:33