Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Olimpijczycy przekażą wiedzę gnieźnieńskim pływakom!

Jak już informowaliśmy, KONKRET Gniezno planuje zorganizować obóz sportowy w Zawierciu. – Chcemy, żeby ten obóz przeszedł do historii jako najlepszy z możliwych. Jest on organizowany głównie pod kątem budowania techniki oraz przygotowania do następnego sezonu – mówił nam Maciej Kiełpiński, prezes klubu pływackiego. Wiemy już, że trenerami podczas sierpniowego obozu będą byli olimpijczycy.

Pierwszy z nich to Łukasz Gąsior – wielokrotny złoty Medalista Mistrzostw Polski, reprezentant Polski oraz olimpijczyk z Pekinu. Jest specjalistą do spraw techniki w każdym stylu i byłym sprinterem w stylu dowolnym.

W Zawierciu obecny będzie także Marcin Hreniak – dwukrotny mistrz świata i mistrz Europy juniorów, wielokrotny mistrz i rekordzista Polski, a także były olimpijczyk. Dodajmy, że aktualnie sprawuje funkcję szkoleniowca w klubie KONKRET Gniezno.

Początek obozu w Zawierciu zaplanowano na 17 sierpnia.

Fot. KONKRET Gniezno 

28 stycznia 2018 | 14:09

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *