Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Mieszko - Kotwica 2-0
Obra - Mieszko 2-1

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
MKS - Młyny 27-25
FunFloor - MKS 37-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
Red Devils - KS 7-1
KS - Team 3-1

Andrzej Hurysz złotym i brązowym medalistą Arnold Classic Europe!

Andrzej Hurysz dorzucił kolejne trofea do swojego dorobku. Gnieźnieński kulturysta wywalczył złoty i brązowy medal podczas Arnold Classic Europe w Barcelonie!

W prestiżowych zawodach udział wzięli sportowcy z kilkudziesięciu krajów. Nasz reprezentant wystartował w kategorii Men’s Classic Physique do 171 – nowej konkurencji ogłoszonej niedawno przez organizację IFBB i w Master Bodyboulding do 90 kg. Pierwsza z nich, tłumacząc dosłownie – jest to „klasyczna sylwetka”, konkurencja w której są takie same kategorie jak w kulturystyce klasycznej, ale inne, zwiększone limity wagi ciała do wzrostu, co pod tym względem plasuje ją między kulturystyką klasyczną a ekstremalną. A.Hurysz spisał się wyśmienicie zdobywając w niej złoty medal. Dobrze wypadł też w Master Bodyboulding, gdzie zgarnął brąz. A kto wie, czy nie dorzuciłby do swojego dorobku kolejnego złotego krążka.

Połączyli moją kat do 80kg, wtedy miałbym najprawdopodobniej drugi złoty medal. Przegrałem tylko z zawodnikami którzy byli medalistami mistrzostw świata i Europy a Estończyk @ottokivikas to zwycięzca Mr. Olimpia  Amateur. Teraz przygotowuję się do MŚ w Hiszpanii gdzie będę bronił srebrnego medalu z zeszłego roku – powiedział naszemu portalowi

Nasza gnieźnieńska „reprezentacja” w kulturystyce ma się więc coraz lepiej. Przypomnijmy, że tytuły mistrzowskie mają także na swoim koncie Marek Olejniczak, oraz Szymon Kuliński.

fot. Andrzej Hurysz

01 października 2018 | 20:09

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *