Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko - Centra 2-1
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74

Piłka ręczna

MKS - Ruch 33-28
SPR - Szczypiorniak - Acana 33-15
EKS - MKS 29-25

Futsal

KS - Bojano 5-3
Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4

AutoSanok Power Duck Plaża Witkowa 2018 już niedługo!

Plaża Witkowa, to ogólnopolski turniej siatkówki plażowej, którego 3 edycja odbędzie się 12 sierpnia w Skorzęcinie.W tym roku organizatorzy zadbali nie tylko o wysoki poziom sportowy, ale również o piękne otoczenie i wspaniałe warunki dla zawodników. Zawody odbędą się w Skorzęcinie – letniej stolicy Wielkopolski.

Na 41 ha, w sąsiedztwie lasów i jezior, usytuowany jest jeden z największych kompleksów wypoczynkowych w Polsce. Co roku miejsce to odwiedzają setki tysięcy turystów, którzy w tym roku będą mieli wspaniałą okazję na podziwianie i oklaskiwanie zawodników z czołówki polskiej plażówki.

W tym roku zapisy skończyły się rekordowo szybko – trwały niecały kwadrans. 24 miejsca zniknęły błyskawicznie, gdyż zawodnicy znają już turniej i wiedzą, że przyciąga on bardzo dobre pary, gwarantujące wysoki poziom. W rozgrywkach wystartują duety m. in. z Poznania, Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Rzeszowa, Szczecina, Torunia czy Wrześni. Swój udział w turnieju potwierdzili zawodnicy stojący na drugim i trzecim miejscu w roku 2017.

Pary Tomasz Kotecki/Tomasz Jaroszczak oraz Michał Muszyński/Tomasz Robak przyjadą bronić pozycji wywalczonych w ubiegłorocznych zmaganiach. Na pewno nie będą mieć łatwo, gdyż zadanie będą chcieli utrudnić im m.in. pary Roman Andrys/Adam Andrys, Sebastian Kaczmarek/Paweł Lewandowski, Dariusz Tkaczuk/Tomasz Wierzbicki, Bartłomiej Kiernoz/Konrad Felisiak czy Jakub Zdybek/Adrian Sdebel.

Warto zauważyć, że w przeszłości Sebastian Kaczmarek był srebrnym medalistą mistrzostw świata juniorów w siatkówce plażowej oraz mistrzem Europy. Wysoki poziom i piękne pojedynki są więc gwarantowane.

Zapraszamy również kibiców na trybuny, dla nich również atrakcje i konkursy z ciekawymi nagrodami.
Wszelkie informacje na Facebooku: https://www.facebook.com/Plaza.Witkowa

Materiały prasowe

10 lipca 2018 | 09:34

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *