Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Deski fruwały na Łazienkach

Żeglarski motyw w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego był okazją do rozegrania w Gnieźnie mistrzostw w wakeboardzie. Do rywalizacji przystąpiło kilkanaście osób, którzy na Łazienkach mieli idealne warunki do wodnych szaleństw.

Gnieźnieński Wake Park, który przed tym sezonem wzbogacił się o nowe elementy do wodnych akrobacji, przyciągnął dziś najbardziej „zakręcone” osoby na punkcie ewolucji na desce. Warunki do rywalizacji były dziś wysmienite – słońce i wysoka temperatura powodowały, że z przyjemnością można było i rywalizować i kibicować z brzegu.

Najsłabiej obsadzona była konkurencja pań – tutaj do zmagań przystąpiły tylko trzy osoby, wobec czego już na początku było wiadomo, że każda z nich stanie na podium ;). Najlepszą okazała się Ola Tomkowicz z Krakowa, przed gnieźnianką Beatą Fischer i poznanianką Irmą Kubzdelą.

Wśród mężczyzn, których do zawodów przystąpiło dużo więcej, najlepszym został Ryszard Bała z Gniezna, przed Błażejem Zjawińskim także z Gniezna i Michałem Wróblewskim z Poznania.

Kolejna okazja do rywalizacji na Łazienkach, jak ustaliliśmy najprawdopodobniej 1 września. Za porcję zdjęć dziękujemy Dariuszowi Bergowi/Photo Runner

fot. Photo Runner

22 lipca 2018 | 22:35

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *