Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Deski fruwały na Łazienkach

Żeglarski motyw w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego był okazją do rozegrania w Gnieźnie mistrzostw w wakeboardzie. Do rywalizacji przystąpiło kilkanaście osób, którzy na Łazienkach mieli idealne warunki do wodnych szaleństw.

Gnieźnieński Wake Park, który przed tym sezonem wzbogacił się o nowe elementy do wodnych akrobacji, przyciągnął dziś najbardziej „zakręcone” osoby na punkcie ewolucji na desce. Warunki do rywalizacji były dziś wysmienite – słońce i wysoka temperatura powodowały, że z przyjemnością można było i rywalizować i kibicować z brzegu.

Najsłabiej obsadzona była konkurencja pań – tutaj do zmagań przystąpiły tylko trzy osoby, wobec czego już na początku było wiadomo, że każda z nich stanie na podium ;). Najlepszą okazała się Ola Tomkowicz z Krakowa, przed gnieźnianką Beatą Fischer i poznanianką Irmą Kubzdelą.

Wśród mężczyzn, których do zawodów przystąpiło dużo więcej, najlepszym został Ryszard Bała z Gniezna, przed Błażejem Zjawińskim także z Gniezna i Michałem Wróblewskim z Poznania.

Kolejna okazja do rywalizacji na Łazienkach, jak ustaliliśmy najprawdopodobniej 1 września. Za porcję zdjęć dziękujemy Dariuszowi Bergowi/Photo Runner

fot. Photo Runner

22 lipca 2018 | 22:35

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *