Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Deski fruwały na Łazienkach

Żeglarski motyw w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego był okazją do rozegrania w Gnieźnie mistrzostw w wakeboardzie. Do rywalizacji przystąpiło kilkanaście osób, którzy na Łazienkach mieli idealne warunki do wodnych szaleństw.

Gnieźnieński Wake Park, który przed tym sezonem wzbogacił się o nowe elementy do wodnych akrobacji, przyciągnął dziś najbardziej „zakręcone” osoby na punkcie ewolucji na desce. Warunki do rywalizacji były dziś wysmienite – słońce i wysoka temperatura powodowały, że z przyjemnością można było i rywalizować i kibicować z brzegu.

Najsłabiej obsadzona była konkurencja pań – tutaj do zmagań przystąpiły tylko trzy osoby, wobec czego już na początku było wiadomo, że każda z nich stanie na podium ;). Najlepszą okazała się Ola Tomkowicz z Krakowa, przed gnieźnianką Beatą Fischer i poznanianką Irmą Kubzdelą.

Wśród mężczyzn, których do zawodów przystąpiło dużo więcej, najlepszym został Ryszard Bała z Gniezna, przed Błażejem Zjawińskim także z Gniezna i Michałem Wróblewskim z Poznania.

Kolejna okazja do rywalizacji na Łazienkach, jak ustaliliśmy najprawdopodobniej 1 września. Za porcję zdjęć dziękujemy Dariuszowi Bergowi/Photo Runner

fot. Photo Runner

22 lipca 2018 | 22:35

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *