Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Na Łazienkach powalczą o mistrzostwo na wodzie

Jeśli sprawdzi się prognoza pogody, to świetna zabawa murowana. Przed nami weekend z wakeboardem, gdzie królować będą nie tylko emocje sportowe, ale i muzyka. Początek atrakcji w sobotę i niedzielę o 10.00 na Łazienkach. 

Kolejny raz „Rynek pod żaglami”, organizowany w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego 2018 przeniesie się w części, tej sportowej i rekreacyjnej nad jezioro Winiary.

W sobotę podczas pikniku wakeboardowo-muzycznego będzie okazja popływać i pobawić się przy muzyce. Zagrają KUBAS i AdRain.

W niedzielę zaplanowano jeszcze większą dawkę emocji na wodzie, bo stawką będzie mistrzostwo Gniezna. W otwartych zawodach może wziąć udział każdy, kto czuje się na siłach i potrafi pływać na desce. Mistrzostwa w bardzo luźnej formule są dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania. – Dobry stylowy start, zakręt, skok wszystko będzie brane pod uwagę. Zabierzcie całe rodziny. Będzie fajnie. Liczy się dobra zabawa – zachęcają organizatorzy z Wake Team Gniezno.

To nie koniec atrakcji jakie będą czekały w ten weekend nad jeziorem Winiary. O wizycie paraolimpijczyka Igora Sikorskiego, który wózek inwalidzki zamieni na deskę pisaliśmy wcześniej TUTAJ

19 lipca 2018 | 20:53

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *