Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Pracowity weekend gnieźnieńskich strzelców

Długi sierpniowy weekend to niezwykle pracowity okres dla gnieźnieńskich strzelców, którzy w niespełna 30 godzin rywalizowali w 3 różnych zwodach strzeleckich w Poznaniu, Godawach i Wrześni. 

W dniu 14 sierpnia do Poznania strzelcy udali się na Otwarte Zawody Historyczne „Święto Wojska Polskiego”, gdzie rywalizacja prowadzona była w 3 konkurencjach: pistolet centralnego zapłonu, pistolet wojskowy (pistolet centralnego zapłonu z kolbą) oraz karabin centralnego zapłonu. W tych zawodach bardzo dobrze spisał się Maciej Zielenow, który zajął II miejsce w konkurencji karabin centralnego zapłonu z wynikiem 89 punktów oraz III miejsce w konkurencji pistolet wojskowy z wynikiem 93 punktów.
Po niespełna kilku godzinach od zawodów w Poznaniu strzelcy w Godawach, rywalizowali w zawodach strzeleckich prowadzonych z pistoletów centralnego zapłonu w dwóch dynamicznych konkurencjach w tym pojedynku strzeleckim.
Dopełnieniem pracowitego weekendu był wyjazd 15 sierpnia do Wrześni, na Otwarte zawody strzeleckie z okazji Święta Wojska Polskiego o puchar Starosty Wrzesińskiego. Rywalizacja prowadzona była w trójboju strzeleckim na który składał się wynik z 3 strzelań: KBKS w pozycji lezącej, KBKS w pozycji stojącej i karabinek pneumatyczny w pozycji stojącej. W poszczególnych strzelaniach nasi strzelcy mogą pochwalić się wynikami 94 i 92 punkty.
Miniony weekend dostarczył duża dawkę nowego doświadczenia oraz przyniósł kolejne w tym roku sukcesy. Reprezentanci Strzelca Gniezno nie zwalniają tempa i już w najbliższych dniach przystąpią do kolejnych zmagań, o czym będziemy informować na bieżąco.

16 sierpnia 2022 | 07:53

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *