Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Raj dla miłośników adrenaliny. Motocykle będą szybować nad W25!

Już tę sobotę (4 sierpnia) Gniezno opanuje najwyższa porcja adrenaliny. Warkot silników sportowych aut, zapach palonej gumy i skoki na wysokości 3 piętra – to wszystko czeka na was w pierwszej stolicy Polski!

Główną atrakcją imprezy będą zawody Freestyle Motocrossu, czyli powietrznych ewolucji na motocyklach! Zawodnicy będą wykonywać najniebezpieczniejsze triki, które zapierają dech w piersi na wysokości 12 metrów podczas 23 metrowego przelotu nad ziemią. W programie również będziemy mogli zobaczyć pokaz tańca ładowarką BOB CAT oraz jej precyzyjną jazdę na dwóch kołach. Widzów nie ominą również ryzykowne poślizgi i drift oraz jazda na dwóch kołach gangsterskimi autami.

Niespodzianką dla widzów będzie wyścig spod taśmy lidera Startu Gniezno Adriana Gały na motocyklu żużlowym przeciwko dwukrotnemu Mistrzowi Polski w Freestyle Motocrossie Arturowi Puzio, który zasiądzie za kierownicą 200-konnego Polarisa RZR Turbo.

Publika będzie świadkiem po raz pierwszy w Polsce skoków na rowerach, rolkach, hulajnogach, a to wszystko na 11-metrowej mega rampie!!!

„Mega Rampa” to jedna z największych ekstremalnych skoczni w Europie. Zawodnicy zjeżdżać będą z 11 metrowej wieży, aby potem wybić się ze skoczni i przelecieć ponad 11 metrów nad ziemią. Pokazy tego typu odbędą się po raz pierwszy w Polsce. Dla porównania skocznia „Mega Rampy” ma 3 metry wysokości i pozwala na wykonanie między innymi potrójnego salta w tył na rowerze czy też rolkach podczas gdy na standardowych skoczniach wykonuje się zwykle pojedyncze salto.

Po imprezie organizator zaprasza wszystkich na oficjalne after party z udziałem zawodników do klubu Vehikuł Czasu.

Przed rozpoczęciem zawodów od godziny 17.00 widzowie będą mieli okazję spotkać się z zawodnikami, zrobić zdjęcie, czy zdobyć ich autografy podczas Pit Party.

To będzie niesamowita sobota w Gnieźnie, dostarczy ona wielu emocji zawodnikom, jak i widzom. Różnorodność atrakcji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Liczba dostępnych biletów jest ograniczona. Także spieszcie się z zakupem, aby złapać najlepszą opcję!

Bilety dostępne na: motogang.eu i w sklepach Manekin.

Festiwal rozpocznie się od godziny 18.00 a poprzedzi go PIT PARTY.

UWAGA! NA NASZYM FANPAGE’U TRWA KONKURS, W KTÓRYM MOŻNA WYGRAĆ DARMOWE WEJŚCIÓWKI NA TO WYDARZENIE. SPRAWDŹCIE KONIECZNIE!

Źródło: Sky Fighters Moto Gang

01 sierpnia 2018 | 10:20

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *