Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

TGS. Mateusz Domański: Chcemy, aby było jeszcze lepiej niż poprzednio

Pierwsza edycja Typera Gnieźnieńskiego Sportu zebrała mnóstwo pozytywnych opinii. Wobec tego podejmujemy się kontynuowania tego projektu. Po wielu perturbacjach, na czele z koronawirusem, wraca TGS – jedyny taki typer adresowany do kibiców z Gniezna i okolic 🙂 

– Wiem, że jest dużo osób, które czekały na ten moment. Dziś z ogromną satysfakcją mogę powiedzieć, że Typer Gnieźnieńskiego Sportu wraca do łask. Druga edycja będzie odbywać się na nieco innych zasadach. Najpoważniejsza modyfikacja dotyczy formuły zmagań. Rywalizacja toczyć się będzie na dystansie partii. Jedna partia to cztery rundy, a jedna runda to oczywiście jeden weekend. Mam nadzieję, że to pozytywnie wpłynie na zmagania – mówi Mateusz Domański, inicjator TGS.

Warunkiem udziału w zabawie jest wpłata wpisowego. – Aby uczestniczyć w danej partii, należy wpłacić pięć złotych. Myślę, że nie jest to kwota, która nadszarpnie kogokolwiek budżet. W zmian gwarantujemy profesjonalną organizację zabawy i nagrody dla laureatów poszczególnych partii. Ich wartość będzie uzależniona od liczby zebranych środków z wpisowego – dodaje.

Dlaczego warto wziąć udział w TGS II? – Myślę, że to przede wszystkim fajna rywalizacja. Możemy sprawdzić, czy jesteśmy dobrze zorientowani w tematach sportowych związanych z Powiatem Gnieźnieńskim. Będzie też szansa na zgarnianie nagród co miesiąc, a to powinno być dodatkową mobilizacją. Może uda nam się pozyskać partnerów, którzy wprowadzą zabawę na wyższy poziom. Wszystko przed nami – zaznacza M. Domański.

Do kiedy potrwa druga odsłona TGS? – Tak długo, jak będzie to możliwe. Jak długo będą chętni i odpowiednia liczba wydarzeń. Chcemy, by ta inicjatywa absolutnie nie upadła nawet przez moment. Aby z dnia na dzień zyskiwała na jakości i popularności. Apeluję do gnieźnian. Namawiajcie swoich „sportowych” znajomych do uczestnictwa w akcji. Z nami może bawić się każdy. Czym będzie nas więcej, tym lepiej. Tym ciekawiej – kończy przedstawiciel SG.pl.

ZASADY TGS II ZNAJDZIECIE TUTAJ >>>

10 sierpnia 2020 | 09:39

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *