Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - SKP 2-0
Centra - Mieszko - 3-0

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

W Gnieźnie powstaje zawodowa formacja tańca sportowego

W Gnieźnie powstaje grupa, która ma zawojować polskie parkiety w tańcu sportowym. Tworzy ją prężnie rozwijające się Malevo Dance Studio pod kierunkiem Marcina Kośmickiego. To kolejna dyscyplina, której mamy zamiar się przyglądać.

Aktualnie Malevo poszukuje ambitne i pracowite osoby do grupy, które marzą o tańcu i chcą się rozwijać tanecznie. Grupa będzie realizowała program z zakresu tańców latynoamerykańskich (cha cha cha, jive, samba, rumba oraz BACHATA i SALSA). Co ciekawe wcale nie trzeba być zawodowcem! Tutaj najważniejsze są chęci, determinacja i wspólna pasja.

Chcemy stworzyć profesjonalną grupę, która będzie rywalizować na zawodowych turniejach. Droga do tego jest trudna, ale późniejsza satysfakcja jest nie do opisania. Mamy w klubie miejsce dla każdego, kto tylko chce i nie boi się trenować, bo jesteśmy w stanie wiele nauczyć. Później już wszystko zależy od indywidualnego nastawienia – zachęca szef Malevo.

Prosimy zainteresowane osoby o podawanie swojego wzrostu i wieku. Jeśli już ktoś ma jakieś doświadczenie w tańcu tzn. trenował, bądź już uczył się jakiegoś stylu tanecznego, to w wiadomości warto wspomnieć o tym jak długo i czego udało się nauczyć. Także jeśli chodziło się na zajęcia ruchowe np: ZUMBA to również proszę, by napisać jak długo uczęszczałeś/aś na takie zajęcia – dodaje M.Kośmicki

TEL. 601 142 566

Zapraszamy do:

MALEVO Dance Studio

ul. Adama Mickiewicza 8a

62-200 Gniezno

e-mail: biuro@malevo.pl

fot.facebook/Malevo Dance Studio

08 stycznia 2019 | 21:22

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *